OÜ Männiku Piim
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 111 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 05.11.2019: Kastre valla kohalike teede ja tänavate talihooldus 2019/2020.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 82,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 690 176,00 | 3 433 494,00 | 3 719 767,00 | 3 278 203,00 | 3 311 032,00 |
| Ärikasum (€) | 838 111,00 | 1 007 450,00 | 588 959,00 | 335 255,00 | 998 068,00 |
| Puhaskasum (€) | 845 827,00 | 999 401,00 | 596 834,00 | 356 517,00 | 982 636,00 |
| Varad (€) | 7 444 407,00 | 8 225 431,00 | 8 628 254,00 | 8 893 941,00 | 9 468 912,00 |
| Kohustised (€) | 129 592,00 | 111 215,00 | 167 204,00 | 326 374,00 | 168 708,00 |
| Omakapital (€) | 7 314 815,00 | 8 114 216,00 | 8 461 050,00 | 8 567 567,00 | 9 300 204,00 |
| Raha (€) | 258 622,00 | 189 264,00 | 206 462,00 | 43 991,00 | 237 294,00 |
| Töötajate arv | — | — | 15,00 | 15,00 | 15,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 9,5 mln €
- Omakapital
- 9,3 mln €
- Kohustised
- 169 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 276 tuh €
- Tööjõumaksud
- 106 tuh €
- Töötajaid
- 19,00
Riigihanked
2018–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
82,5 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 311 032,00 € · puhaskasum 982 636,00 €
müügitulu 3 278 203,00 € · puhaskasum 356 517,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 719 767,00 € · puhaskasum 596 834,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kastre vald, Koke küla, Tankla tee 6 · 62122 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20006741 / 11
müügitulu 3 433 494,00 € · puhaskasum 999 401,00 €
müügitulu 2 690 176,00 € · puhaskasum 845 827,00 €
müügitulu 2 234 362,00 € · puhaskasum 363 078,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 2 309 068,00 € · puhaskasum 600 050,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kastre vald, Koke küla, Männiku · 62111 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20006741 / 7
müügitulu 2 005 213,00 € · puhaskasum 102 912,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kastre vald, Koke küla · 68111 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20006741 / 6
müügitulu 2 150 382,00 € · puhaskasum 739 441,00 €
müügitulu 1 934 110,00 € · puhaskahjum 97 494,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
200 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts EESTI ÜHISPANK
24 · kanne 2
200 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts EESTI ÜHISPANK
21 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026