registrid.ee

10240840 · TulundusühistuAktiivne

Antsla Tarbijate Ühistu

Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük

Halda ettevõtet

Halda oma ettevõtte lehte

Tasuta saad:

  • lisada ettevõtte logo
  • lisada tutvustusteksti
  • peita avalikke kontakte

Kinnitatud e-post peab ühtima ettevõtte registrikontaktiga. Aadressi peita ei saa.

Müügitulu · 20258,4 mln €↘ 4,0%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 202572,6 tuh €
Töötajaid · 2026 3. kv61

Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 115 päeva tagasi.

2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.

2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 52,1 tuh €.

★★★★☆
Registrisse kantud:
Aadress: Võru maakond, Antsla vald, Antsla linn, Jaani tn 4
Telefon: +372 7346085
Kontakt: +372 78-55258
Veel kontakte
Telefon: +372 78-55430
Telefon: +372 7855430
Telefon: +372 7855109
Telefon: +372 78-55433
Telefon: +372 53312190
Telefon: +372 78-55109
Veebileht: www.antslatu.ee
Kontakt: +372 7855258
KMKR EE100416581 EMTAK 47111

Majandus

Aastaaruannete näitajad; rahasummad eurodes
Näitaja20212022202320242025
Müügitulu (€)8 913 176,009 545 312,009 629 451,008 749 795,008 401 737,00
Ärikasum (€)206 014,00113 037,00130 082,00-86 838,00-164 552,00
Puhaskasum (€)2 256 053,00-396 357,008 306,00-520 537,0072 637,00
Varad (€)8 439 109,007 844 943,007 666 163,007 072 066,006 886 115,00
Kohustised (€)2 707 516,002 509 850,002 322 430,002 248 985,001 990 596,00
Omakapital (€)5 731 593,005 335 093,005 343 733,004 823 081,004 895 519,00
Raha (€)771 510,00199 333,00344 262,00476 462,00308 467,00
Töötajate arv——62,0061,0056,00

Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes

Varad · 2025
6,9 mln €
Omakapital
4,9 mln €
Kohustised
2,0 mln €

Aruanded ja dokumendid

Äriregister
Põhikiri2025. aasta aruanne2024. aasta aruanne2023. aasta aruanne
Veel dokumente (23)2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne

Maksud ja tööjõud

Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv

Deklareeritud käive
2,5 mln €
Riiklikud maksud
243 tuh €
Tööjõumaksud
133 tuh €
Töötajaid
61,00

Riigihanked

2024–2024 · Riigihangete register

Võidetud hankeid
2
Teadaolev maht
Vähemalt 120 €

Avaliku sektori maksed

2026

52,1 tuh € · 150 makset

Maksjad

Antsla Vallavalitsus50,3 tuh €
Rõuge Vallavalitsus1,1 tuh €
Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus326 €

Viimased maksed

Antsla Vallavalitsus1,1 tuh €
Antsla Vallavalitsus78 €
Antsla Vallavalitsus106 €
Kõik maksed →

Muutused

Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus

müügitulu 8 401 737,00 € · puhaskasum 72 637,00 €

Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus

müügitulu 8 749 795,00 € · puhaskahjum 520 537,00 €

Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus

müügitulu 9 629 451,00 € · puhaskasum 8 306,00 €

Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus

müügitulu 9 545 312,00 € · puhaskahjum 396 357,00 €

Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus

müügitulu 8 913 176,00 € · puhaskasum 2 256 053,00 €

Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
2020. aasta majandustulemus

müügitulu 7 554 247,00 € · puhaskasum 262 381,00 €

Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
2019. aasta majandustulemus

müügitulu 6 892 124,00 € · puhaskasum 540 641,00 €

Esitati 2018. aasta majandusaasta aruanne
2018. aasta majandustulemus

müügitulu 6 733 219,00 € · puhaskasum 124 948,00 €

Esitati 2017. aasta majandusaasta aruanne
2017. aasta majandustulemus

müügitulu 6 736 152,00 € · puhaskasum 138 539,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Antsla linn, Jaani tn 4 · 66404 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20006649 / 6

Esitati 2016. aasta majandusaasta aruanne
2016. aasta majandustulemus

müügitulu 6 736 801,00 € · puhaskasum 105 368,00 €

Esitati 2015. aasta majandusaasta aruanne
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks Ä 20006649 / M3

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel

Esitati 2014. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2013. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2012. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2011. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2010. aasta majandusaasta aruanne
Põhikiri
Esitati 2009. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2008. aasta majandusaasta aruanne
Muutmiskanne

12 · kanne 4

Esitati 2007. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2006. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2005. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2004. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2003. aasta majandusaasta aruanne
piiratud vastutusega tulundusühistu

PTÜH · kanne 2

Muutmiskanne

12 · kanne 2

Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Ä 6649 / M1

Jõustunud · Muutmiskanne

Esitati 2002. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2001. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2000. aasta majandusaasta aruanne
Õiguslik vorm muutus

Tulundusühistu · TÜH · kanne 1

Majandusaasta periood muutus

01.01 · 31.12 · kanne 1

Ettevõtte staatus muutus

Registrisse kantud · kanne 1

Esmakanne

2 · kanne 1

Antsla Tarbijate Ühistu

Kanne 1

Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026