Osaühing Rademar
Sporditarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
22.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 87 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 62 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 16,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 24 005 454,00 | — | 33 886 901,00 | 31 235 409,00 | 30 525 659,00 |
| Ärikasum (€) | 584 859,00 | — | 1 532 144,00 | -248 792,00 | -3 120 980,00 |
| Puhaskasum (€) | 531 035,00 | — | 1 480 722,00 | -289 787,00 | -3 198 026,00 |
| Varad (€) | 8 521 880,00 | — | 11 986 371,00 | 15 114 930,00 | 12 464 924,00 |
| Kohustised (€) | 4 651 815,00 | — | 6 715 584,00 | 10 133 930,00 | 10 681 950,00 |
| Omakapital (€) | 3 870 065,00 | — | 5 270 787,00 | 4 981 000,00 | 1 782 974,00 |
| Raha (€) | 1 152 661,00 | — | 1 412 138,00 | 163 881,00 | 185 672,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | — | 229,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 12,5 mln €
- Omakapital
- 1,8 mln €
- Kohustised
- 10,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 4,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 871 tuh €
- Tööjõumaksud
- 334 tuh €
- Töötajaid
- 157,00
Avaliku sektori maksed
2026
16,6 tuh € · 26 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 343 673,91 € · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
Jõustunud
24 710,78 € → 24 710,78 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2025
49 421,57 € → 24 710,78 € · vähenes 24 710,79 € · sh tasumisgraafikus 24 710,78 € · graafiku lõpp 31.08.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.09.2025
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 30 525 659,00 € · puhaskahjum 3 198 026,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 31 235 409,00 € · puhaskahjum 289 787,00 €
müügitulu 33 886 901,00 € · puhaskasum 1 480 722,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.04 · 31.03 · kanne 20 · Menetlus: Kanne Ä 10015550 / 23
müügitulu 24 005 454,00 € · puhaskasum 531 035,00 €
müügitulu 24 407 073,00 € · puhaskasum 1 113 650,00 €
müügitulu 22 340 001,00 € · puhaskasum 1 032 853,00 €
müügitulu 18 746 009,00 € · puhaskasum 94 675,00 €
1 500 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
1 300 000,00 € · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Värvi tn 14 · 10621 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10015550 / 16
müügitulu 19 756 719,00 € · puhaskahjum 467 633,00 €
12 · kanne 10
Valfor S.A. osalus lõppes: 24,99% · 299 900,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 15550 / 8
15 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
23 · kanne 9
Osaühing Rademar: Kanne 3 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 3 · Menetlus: ÄS §33 lg 7.1 täitmine K 17118 / 6, ÄS §33 lg 7.1 täitmine K 17118 / 7, ÄS §33 lg 7.1 täitmine K 17118 / 8
Jõustunud · Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
23 · kanne 4
1 500 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
21 · kanne 3
1 300 000,00 € · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
21 · kanne 2
13 · kanne 2
15 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
21 · kanne 1
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026