Osaühing AUTOVEDUR
Autode tehniline ülevaatus
12.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 119 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 140 465,00 | 135 562,00 | 141 288,00 | 144 532,00 | 152 494,00 |
| Ärikasum (€) | -24 019,00 | -5 925,00 | -5 487,00 | 3 498,00 | 22 411,00 |
| Puhaskasum (€) | -23 184,00 | -19 570,00 | -4 992,00 | -11 450,00 | 16 306,00 |
| Varad (€) | 231 319,00 | 220 519,00 | 138 065,00 | 65 207,00 | 70 981,00 |
| Kohustised (€) | 25 760,00 | 94 530,00 | 17 067,00 | 15 659,00 | 25 127,00 |
| Omakapital (€) | 205 559,00 | 125 989,00 | 120 998,00 | 49 548,00 | 45 854,00 |
| Raha (€) | 15 091,00 | 72 776,00 | 26 496,00 | 5 203,00 | 36 152,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 71,0 tuh €
- Omakapital
- 45,9 tuh €
- Kohustised
- 25,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 45,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 17,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,3 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,2 tuh € · 7 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 152 494,00 € · puhaskasum 16 306,00 €
müügitulu 144 532,00 € · puhaskahjum 11 450,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 141 288,00 € · puhaskahjum 4 992,00 €
müügitulu 135 562,00 € · puhaskahjum 19 570,00 €
müügitulu 140 465,00 € · puhaskahjum 23 184,00 €
müügitulu 154 893,00 € · puhaskasum 34 438,00 €
müügitulu 196 596,00 € · puhaskasum 59 326,00 €
müügitulu 191 702,00 € · puhaskasum 69 116,00 €
müügitulu 178 231,00 € · puhaskasum 63 758,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Pikk tn 6 · 65604 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20015776 / 8
müügitulu 158 282,00 € · puhaskasum 46 276,00 €
10 · kanne 3
Jõustunud · Mitteavaldatav muutmiskanne
Jõustunud · Mitteavaldatav muutmiskanne
Jõustunud · Mitteavaldatav muutmiskanne
42 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
18 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026