OÜ Sanfiks
Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 141 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 6 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.06.2025: Tehnohoolduse ja remondi raamhange.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 143 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 647 712,00 | 720 110,00 | 821 804,00 | 772 363,00 | 688 871,00 |
| Ärikasum (€) | -29 102,00 | 27 385,00 | 51 126,00 | 24 832,00 | 16 856,00 |
| Puhaskasum (€) | -39 260,00 | 20 014,00 | 52 527,00 | 22 586,00 | 8 735,00 |
| Varad (€) | 440 551,00 | 416 718,00 | 466 281,00 | 468 427,00 | 450 804,00 |
| Kohustised (€) | 87 800,00 | 83 953,00 | 80 989,00 | 90 549,00 | 94 190,00 |
| Omakapital (€) | 352 751,00 | 332 765,00 | 385 292,00 | 377 878,00 | 356 614,00 |
| Raha (€) | 144 762,00 | 113 286,00 | 194 680,00 | 197 085,00 | 156 272,00 |
| Töötajate arv | — | — | 18,00 | 16,00 | 15,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 451 tuh €
- Omakapital
- 357 tuh €
- Kohustised
- 94,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 179 tuh €
- Riiklikud maksud
- 71,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 43,6 tuh €
- Töötajaid
- 14,00
Riigihanked
2025–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 2,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
143 tuh € · 238 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 688 871,00 € · puhaskasum 8 735,00 €
müügitulu 772 363,00 € · puhaskasum 22 586,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 821 804,00 € · puhaskasum 52 527,00 €
müügitulu 720 110,00 € · puhaskasum 20 014,00 €
müügitulu 647 712,00 € · puhaskahjum 39 260,00 €
müügitulu 678 236,00 € · puhaskasum 30 580,00 €
müügitulu 727 556,00 € · puhaskasum 43 700,00 €
müügitulu 772 881,00 € · puhaskasum 47 275,00 €
müügitulu 668 884,00 € · puhaskasum 570,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Karjamaa tn 14 · 10416 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10014001 / 9
müügitulu 682 206,00 € · puhaskasum 21 226,00 €
12 · kanne 4
9 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 3
Kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026