Osaühing DIVIRS
Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted
26.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 144 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 310 880,00 | 384 204,00 | 395 898,00 | 280 144,00 | 251 080,00 |
| Ärikasum (€) | 4 403,00 | 1 473,00 | -15 076,00 | 414,00 | -33 772,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 403,00 | 1 473,00 | -15 076,00 | 414,00 | -33 772,00 |
| Varad (€) | 178 818,00 | 172 206,00 | 164 462,00 | 430 254,00 | 409 714,00 |
| Kohustised (€) | 95 144,00 | 87 059,00 | 94 390,00 | 87 269,00 | 100 501,00 |
| Omakapital (€) | 83 674,00 | 85 147,00 | 70 072,00 | 342 985,00 | 309 213,00 |
| Raha (€) | 1 431,00 | 872,00 | 835,00 | 700,00 | 1 129,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 410 tuh €
- Omakapital
- 309 tuh €
- Kohustised
- 101 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 66,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,8 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Muutused
maksuvõlg 196,97 € · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
maksuvõlg 768,37 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
müügitulu 251 080,00 € · puhaskahjum 33 772,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 280 144,00 € · puhaskasum 414,00 €
müügitulu 395 898,00 € · puhaskahjum 15 076,00 €
müügitulu 384 204,00 € · puhaskasum 1 473,00 €
müügitulu 310 880,00 € · puhaskasum 4 403,00 €
müügitulu 263 905,00 € · puhaskahjum 41 047,00 €
müügitulu 296 093,00 € · puhaskahjum 10 739,00 €
müügitulu 292 651,00 € · puhaskahjum 22 881,00 €
müügitulu 270 577,00 € · puhaskasum 7 488,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Randla tn 4 · 10312 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10013939 / 8
müügitulu 264 415,00 € · puhaskasum 6 812,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Jõustunud · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
10 · kanne 2
9 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026