Osaühing ELIORI ÄRITARKVARA
Programmeerimine
12.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 150 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 85 172,00 | 123 348,00 | 137 821,00 | 130 510,00 | 114 876,00 |
| Ärikasum (€) | 2 402,00 | 2 118,00 | 3 819,00 | 5 136,00 | 7 141,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 347,00 | 2 112,00 | 45 319,00 | 5 187,00 | 6 852,00 |
| Varad (€) | 191 917,00 | 197 388,00 | 194 871,00 | 198 088,00 | 198 573,00 |
| Kohustised (€) | 68 288,00 | 71 647,00 | 23 808,00 | 21 839,00 | 15 472,00 |
| Omakapital (€) | 123 629,00 | 125 741,00 | 171 063,00 | 176 249,00 | 183 101,00 |
| Raha (€) | 2 856,00 | 4 926,00 | 4 877,00 | 4 858,00 | 2 909,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 199 tuh €
- Omakapital
- 183 tuh €
- Kohustised
- 15,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 25,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 5,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,2 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
1,4 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 1 569,50 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 114 876,00 € · puhaskasum 6 852,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 130 510,00 € · puhaskasum 5 187,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 137 821,00 € · puhaskasum 45 319,00 €
müügitulu 123 348,00 € · puhaskasum 2 112,00 €
müügitulu 85 172,00 € · puhaskasum 1 347,00 €
müügitulu 76 138,00 € · puhaskasum 584,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ravi tn 12-20 · 10138 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10013828 / 10
müügitulu 115 361,00 € · puhaskasum 1 338,00 €
müügitulu 96 705,00 € · puhaskasum 2 117,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Lootuse pst 62a-4 · 11616 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10013828 / 9
müügitulu 103 398,00 € · puhaskasum 949,00 €
müügitulu 140 982,00 € · puhaskasum 245,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
10 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026