Osaühing Väluste PL
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 163 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 28.10.2025: Viljandi valla teede ja tänavate lumetõrje 2025 - 2028.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 201 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 499 920,00 | 1 576 006,00 | 1 825 254,00 | 2 190 530,00 | 1 537 882,00 |
| Ärikasum (€) | 561 249,00 | 634 648,00 | -300 639,00 | -387 257,00 | 307 717,00 |
| Puhaskasum (€) | 555 241,00 | 624 635,00 | -345 693,00 | -425 809,00 | 276 781,00 |
| Varad (€) | 2 119 579,00 | 3 234 104,00 | 4 302 549,00 | 3 442 885,00 | 3 670 212,00 |
| Kohustised (€) | 360 007,00 | 849 897,00 | 2 264 035,00 | 1 830 180,00 | 1 706 639,00 |
| Omakapital (€) | 1 759 572,00 | 2 384 207,00 | 2 038 514,00 | 1 612 705,00 | 1 963 573,00 |
| Raha (€) | 344 653,00 | 422 688,00 | 403 712,00 | 160 589,00 | 128 884,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 7,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,7 mln €
- Omakapital
- 2,0 mln €
- Kohustised
- 1,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,7 mln €
- Riiklikud maksud
- 314 tuh €
- Tööjõumaksud
- 17,9 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2020–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 128 €
Avaliku sektori maksed
2026
201 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 537 882,00 € · puhaskasum 276 781,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 2 190 530,00 € · puhaskahjum 425 809,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 825 254,00 € · puhaskahjum 345 693,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Väluste küla, Töökoja · 69704 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 20033950 / 13
müügitulu 1 576 006,00 € · puhaskasum 624 635,00 €
müügitulu 1 499 920,00 € · puhaskasum 555 241,00 €
müügitulu 1 232 878,00 € · puhaskasum 227 398,00 €
müügitulu 1 021 804,00 € · puhaskasum 361 522,00 €
müügitulu 675 735,00 € · puhaskahjum 11 671,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Väluste küla · 69704 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20033950 / 12
müügitulu 406 090,00 € · puhaskasum 211 722,00 €
müügitulu 438 638,00 € · puhaskahjum 68 644,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 6
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 14.10.2026