OSAÜHING COLLADE
Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 135 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 026 032,00 | 1 246 674,00 | 859 331,00 | 1 196 118,00 | 938 453,00 |
| Ärikasum (€) | 113 038,00 | 245 125,00 | -7 061,00 | 254 399,00 | 34 161,00 |
| Puhaskasum (€) | 115 870,00 | 239 169,00 | -12 185,00 | 375 084,00 | 174 225,00 |
| Varad (€) | 2 171 078,00 | 2 383 205,00 | 2 274 875,00 | 2 605 996,00 | 2 786 075,00 |
| Kohustised (€) | 157 576,00 | 160 534,00 | 91 719,00 | 89 423,00 | 95 277,00 |
| Omakapital (€) | 2 013 502,00 | 2 222 671,00 | 2 183 156,00 | 2 516 573,00 | 2 690 798,00 |
| Raha (€) | 1 245 686,00 | 1 659 699,00 | 1 604 238,00 | 2 011 644,00 | 2 263 434,00 |
| Töötajate arv | — | — | 18,00 | 16,00 | 16,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,8 mln €
- Omakapital
- 2,7 mln €
- Kohustised
- 95,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 208 tuh €
- Riiklikud maksud
- 422 tuh €
- Tööjõumaksud
- 37,0 tuh €
- Töötajaid
- 13,00
Riigihanked
2021–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 22,5 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 938 453,00 € · puhaskasum 174 225,00 €
müügitulu 1 196 118,00 € · puhaskasum 375 084,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 859 331,00 € · puhaskahjum 12 185,00 €
müügitulu 1 246 674,00 € · puhaskasum 239 169,00 €
müügitulu 1 026 032,00 € · puhaskasum 115 870,00 €
müügitulu 902 311,00 € · puhaskasum 18 907,00 €
müügitulu 1 230 335,00 € · puhaskasum 37 860,00 €
müügitulu 1 317 818,00 € · puhaskasum 170 905,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Vabaduse tn 12a · 65609 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 20006407 / 12
müügitulu 1 383 449,00 € · puhaskasum 150 332,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Vabaduse tn 12 · 65609 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20006407 / 10
müügitulu 1 305 853,00 € · puhaskasum 246 251,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026