OÜ Vilmix
Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
12.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 159 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 14,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 457 221,00 | 6 900 456,00 | 7 170 357,00 | 7 618 454,00 | 8 395 727,00 |
| Ärikasum (€) | 468 504,00 | 546 429,00 | 737 203,00 | 722 297,00 | 778 767,00 |
| Puhaskasum (€) | 357 948,00 | 453 213,00 | 697 941,00 | 560 236,00 | 530 424,00 |
| Varad (€) | 2 844 725,00 | 2 639 666,00 | 2 955 654,00 | 2 552 532,00 | 2 402 734,00 |
| Kohustised (€) | 1 078 552,00 | 920 280,00 | 1 038 327,00 | 1 074 969,00 | 1 334 747,00 |
| Omakapital (€) | 1 766 173,00 | 1 719 386,00 | 1 917 327,00 | 1 477 563,00 | 1 067 987,00 |
| Raha (€) | 1 445 982,00 | 1 345 432,00 | 1 553 288,00 | 665 608,00 | 156 571,00 |
| Töötajate arv | — | — | 11,00 | 12,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,4 mln €
- Omakapital
- 1,1 mln €
- Kohustised
- 1,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,8 mln €
- Riiklikud maksud
- 540 tuh €
- Tööjõumaksud
- 60,1 tuh €
- Töötajaid
- 14,00
Avaliku sektori maksed
2026
14,8 tuh € · 46 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 8 395 727,00 € · puhaskasum 530 424,00 €
müügitulu 7 618 454,00 € · puhaskasum 560 236,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 7 170 357,00 € · puhaskasum 697 941,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 6 900 456,00 € · puhaskasum 453 213,00 €
müügitulu 6 457 221,00 € · puhaskasum 357 948,00 €
müügitulu 5 269 731,00 € · puhaskasum 144 829,00 €
müügitulu 5 044 847,00 € · puhaskasum 236 583,00 €
müügitulu 4 520 472,00 € · puhaskasum 227 756,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Peetrimõisa küla, Tallinna tn 86 · 71073 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20006115 / 15
müügitulu 4 343 525,00 € · puhaskasum 210 361,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Riia mnt 52c · 71009 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20006115 / 13
müügitulu 4 165 060,00 € · puhaskasum 262 559,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
KåKå Aktiebolag osalus muutus: 100% · 200 000,00 EEK → 100% · 12 782,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20006115 / 9
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
OY Nordic Yeast Ab sai osanikuks: 100% · 200 000,00 EEK · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 43779 / 5
15 · kanne 4
15 · kanne 3
10 · kanne 2
42 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
18 · kanne 3
10 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026