Võhandu Põllumajanduse OÜ
Piimakarjakasvatus
30.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 27 540,18 € → 27 363,18 € · vähenes 177,00 € · sh tasumisgraafikus 27 363,18 € · graafiku lõpp 27.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 160 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 43,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 070 554,00 | 2 702 154,00 | 2 257 419,00 | 1 989 460,00 | 2 464 062,00 |
| Ärikasum (€) | 82 550,00 | 188 828,00 | -231 381,00 | -144 626,00 | -79 225,00 |
| Puhaskasum (€) | -10 073,00 | 128 163,00 | -290 727,00 | -181 461,00 | -110 322,00 |
| Varad (€) | 3 453 601,00 | 3 573 176,00 | 2 931 238,00 | 2 742 256,00 | 2 405 239,00 |
| Kohustised (€) | 2 884 174,00 | 2 875 586,00 | 2 524 375,00 | 2 516 854,00 | 2 290 159,00 |
| Omakapital (€) | 569 427,00 | 697 590,00 | 406 863,00 | 225 402,00 | 115 080,00 |
| Raha (€) | 311,00 | 14 187,00 | 260,00 | 2 507,00 | 2 945,00 |
| Töötajate arv | — | — | 20,00 | 19,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,4 mln €
- Omakapital
- 115 tuh €
- Kohustised
- 2,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 513 tuh €
- Riiklikud maksud
- 49,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 54,2 tuh €
- Töötajaid
- 17,00
Avaliku sektori maksed
2026
43,3 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
27 540,18 € → 27 363,18 € · vähenes 177,00 € · sh tasumisgraafikus 27 363,18 € · graafiku lõpp 27.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
27 363,18 € → 27 540,18 € · suurenes 177,00 € · sh tasumisgraafikus 27 540,18 € · graafiku lõpp 27.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
26 881,18 € → 27 363,18 € · suurenes 482,00 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
18 204,19 € → 26 881,18 € · suurenes 8 676,99 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
Varasemad muutused
16 555,51 € → 18 204,19 € · suurenes 1 648,68 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
16 331,61 € → 16 555,51 € · suurenes 223,90 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
19 818,96 € → 16 331,61 € · vähenes 3 487,35 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
2 761,45 € → 19 818,96 € · suurenes 17 057,51 € · sh tasumisgraafikus 2 761,45 € · graafiku lõpp 29.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
5 627,91 € → 2 761,45 € · vähenes 2 866,46 € · sh tasumisgraafikus 2 761,45 € · graafiku lõpp 29.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
8 494,37 € → 5 627,91 € · vähenes 2 866,46 € · sh tasumisgraafikus 5 627,91 € · graafiku lõpp 29.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
11 360,83 € → 8 494,37 € · vähenes 2 866,46 € · sh tasumisgraafikus 8 494,37 € · graafiku lõpp 29.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
14 227,29 € → 11 360,83 € · vähenes 2 866,46 € · sh tasumisgraafikus 11 360,83 € · graafiku lõpp 29.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 2 464 062,00 € · puhaskahjum 110 322,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 989 460,00 € · puhaskahjum 181 461,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 257 419,00 € · puhaskahjum 290 727,00 €
müügitulu 2 702 154,00 € · puhaskasum 128 163,00 €
müügitulu 2 070 554,00 € · puhaskahjum 10 073,00 €
müügitulu 1 575 453,00 € · puhaskahjum 371 033,00 €
müügitulu 1 751 992,00 € · puhaskahjum 76 847,00 €
müügitulu 1 653 198,00 € · puhaskahjum 357 270,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Osula küla, Töökoja · 66602 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20006112 / 11
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Osula küla · 66602 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20006112 / 10
müügitulu 1 992 658,00 € · puhaskahjum 174 561,00 €
müügitulu 1 563 809,00 € · puhaskahjum 584 529,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
9 000 000,00 EEK · pandipidaja AS SEB Pank
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Kommertspandi avamiskanne
12 · kanne 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
1 000 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts EESTI ÜHISPANK
15 · kanne 2
Jõustunud · Avaldatav muutmiskanne
1 000 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts EESTI ÜHISPANK
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
21 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026