Osaühing DENTISTA
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 159 päeva tagasi.
2024. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Lääne maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 190 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 621 031,00 | 469 839,00 | 492 893,00 | 626 705,00 | 714 281,00 |
| Ärikasum (€) | 18 442,00 | -20 042,00 | -9 828,00 | 27 116,00 | -215,00 |
| Puhaskasum (€) | 15 040,00 | -23 281,00 | -10 623,00 | 26 688,00 | -3 726,00 |
| Varad (€) | 154 957,00 | 100 488,00 | 77 520,00 | 105 218,00 | 95 457,00 |
| Kohustised (€) | 95 432,00 | 76 568,00 | 64 223,00 | 65 233,00 | 71 523,00 |
| Omakapital (€) | 59 525,00 | 23 920,00 | 13 297,00 | 39 985,00 | 23 934,00 |
| Raha (€) | 87 529,00 | 50 878,00 | 26 176,00 | 60 505,00 | 51 752,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 8,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 95,5 tuh €
- Omakapital
- 23,9 tuh €
- Kohustised
- 71,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 52,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 56,3 tuh €
- Töötajaid
- 15,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
190 tuh € · 119 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 714 281,00 € · puhaskahjum 3 726,00 €
müügitulu 626 705,00 € · puhaskasum 26 688,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 492 893,00 € · puhaskahjum 10 623,00 €
müügitulu 469 839,00 € · puhaskahjum 23 281,00 €
müügitulu 621 031,00 € · puhaskasum 15 040,00 €
müügitulu 491 874,00 € · puhaskasum 31 972,00 €
müügitulu 486 540,00 € · puhaskasum 1 526,00 €
müügitulu 396 776,00 € · puhaskasum 6 416,00 €
müügitulu 403 196,00 € · puhaskahjum 7 989,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Jaama tn 14-4 · 90507 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30024546 / 4
müügitulu 461 970,00 € · puhaskasum 20 556,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026