OÜ REVAL KINNISVARA
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 241 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 110 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 391 249,00 | 293 376,00 | 305 376,00 | 247 511,00 | 240 100,00 |
| Ärikasum (€) | 301 415,00 | 393 182,00 | 129 422,00 | 145 987,00 | 253 426,00 |
| Puhaskasum (€) | 235 818,00 | 271 554,00 | 93 012,00 | 121 167,00 | 247 765,00 |
| Varad (€) | 1 752 171,00 | 2 399 996,00 | 2 399 668,00 | 2 557 773,00 | 2 790 888,00 |
| Kohustised (€) | 269 440,00 | 645 711,00 | 552 373,00 | 580 311,00 | 565 661,00 |
| Omakapital (€) | 1 482 731,00 | 1 754 285,00 | 1 847 295,00 | 1 977 462,00 | 2 225 227,00 |
| Raha (€) | 7 827,00 | 34 886,00 | 24 944,00 | 65 833,00 | 94 510,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,8 mln €
- Omakapital
- 2,2 mln €
- Kohustised
- 566 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 32,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,4 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
110 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 240 100,00 € · puhaskasum 247 765,00 €
müügitulu 247 511,00 € · puhaskasum 121 167,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 305 376,00 € · puhaskasum 93 012,00 €
müügitulu 293 376,00 € · puhaskasum 271 554,00 €
müügitulu 391 249,00 € · puhaskasum 235 818,00 €
müügitulu 201 150,00 € · puhaskasum 138 660,00 €
müügitulu 223 442,00 € · puhaskasum 63 998,00 €
müügitulu 209 023,00 € · puhaskasum 18 239,00 €
müügitulu 170 547,00 € · puhaskasum 161 375,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lembitu tn 14-37 · 10114 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10011108 / 12
müügitulu 217 736,00 € · puhaskasum 233 431,00 €
12 · kanne 9
ANDU PUHKEKESKUS OÜ sai osanikuks: 5,41% · 20 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 11108 / 8
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 6
10 · kanne 5
15 · kanne 4
13 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026