osaühing RAUFARM
Piimakarjakasvatus
09.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 245 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 45,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 133 678,00 | 1 440 518,00 | 1 344 907,00 | 1 637 756,00 | 1 998 443,00 |
| Ärikasum (€) | 181 432,00 | 337 655,00 | 8 772,00 | 233 328,00 | 401 734,00 |
| Puhaskasum (€) | 170 341,00 | 327 118,00 | -11 856,00 | 209 328,00 | 348 764,00 |
| Varad (€) | 2 161 767,00 | 2 393 076,00 | 2 398 109,00 | 2 741 707,00 | 2 988 002,00 |
| Kohustised (€) | 551 624,00 | 467 815,00 | 494 704,00 | 637 974,00 | 655 504,00 |
| Omakapital (€) | 1 610 143,00 | 1 925 261,00 | 1 903 405,00 | 2 103 733,00 | 2 332 498,00 |
| Raha (€) | 61 440,00 | 138 572,00 | 106 812,00 | 235 238,00 | 351 489,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 9,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 2,3 mln €
- Kohustised
- 656 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 341 tuh €
- Riiklikud maksud
- 55,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 35,0 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Avaliku sektori maksed
2026
45,7 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 998 443,00 € · puhaskasum 348 764,00 €
müügitulu 1 637 756,00 € · puhaskasum 209 328,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 344 907,00 € · puhaskahjum 11 856,00 €
müügitulu 1 440 518,00 € · puhaskasum 327 118,00 €
müügitulu 1 133 678,00 € · puhaskasum 170 341,00 €
müügitulu 1 035 687,00 € · puhaskasum 219 610,00 €
müügitulu 973 835,00 € · puhaskasum 147 392,00 €
müügitulu 974 547,00 € · puhaskasum 99 082,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Raudla küla, Raufarmi · 73612 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 40017765 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Jäneda küla · 73602 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 40017765 / 8
müügitulu 968 554,00 € · puhaskasum 420 013,00 €
müügitulu 694 745,00 € · puhaskasum 71 234,00 €
1 020 000,00 € · pandipidaja Bank DnB NORD A/S
1 020 000,00 € · pandipidaja Bank DnB NORD A/S
630 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
630 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
13 · kanne 2
21 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026