ORICA EESTI OSAÜHING
Lõhkeaine tootmine
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 282 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 18.12.2025; lepingu maksumus 129 mln €: Pumbatavate emulsioonlõhkeainete ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 30,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 17 399 875,00 | 17 652 440,00 | 25 734 017,00 | 32 132 385,00 | 22 204 983,00 |
| Ärikasum (€) | 4 954 597,00 | 4 965 050,00 | 5 272 369,00 | 5 491 908,00 | 4 828 240,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 037 525,00 | 4 270 629,00 | 4 582 253,00 | 4 846 019,00 | 4 245 194,00 |
| Varad (€) | 11 285 324,00 | 11 975 376,00 | 14 450 638,00 | 11 659 667,00 | 11 337 151,00 |
| Kohustised (€) | 2 390 177,00 | 3 072 746,00 | 5 235 337,00 | 2 136 826,00 | 2 298 413,00 |
| Omakapital (€) | 8 895 147,00 | 8 902 630,00 | 9 215 301,00 | 9 522 841,00 | 9 038 738,00 |
| Raha (€) | 5 948 714,00 | 6 767 009,00 | 5 226 138,00 | 7 702 960,00 | 8 333 321,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 68,00 | 66,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 11,3 mln €
- Omakapital
- 9,0 mln €
- Kohustised
- 2,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,6 mln €
- Riiklikud maksud
- 1,2 mln €
- Tööjõumaksud
- 368 tuh €
- Töötajaid
- 58,00
Riigihanked
2025–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 129 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
30,2 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Varasemad muutused
müügitulu 22 204 983,00 € · puhaskasum 4 245 194,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 32 132 385,00 € · puhaskasum 4 846 019,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 25 734 017,00 € · puhaskasum 4 582 253,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Mustanina küla, Naaritsa · 40111 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 40002068 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 17 652 440,00 € · puhaskasum 4 270 629,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 17 399 875,00 € · puhaskasum 4 037 525,00 €
müügitulu 22 870 093,00 € · puhaskasum 4 678 146,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 26 012 921,00 € · puhaskasum 5 784 862,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 25 834 621,00 € · puhaskasum 6 452 532,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Jaama tn 10 · 41533 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 40002068 / 8
müügitulu 22 652 761,00 € · puhaskasum 4 118 741,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Kinnitatud · Jõustub kättetoimetamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
12 · kanne 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Toimiku dokumentide kontroll
Kanne 3
15 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.10 · 30.09 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026