osaühing RANDVERI HAMBARAVI
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 288 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Valga maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 67,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 131 637,00 | 158 953,00 | 189 388,00 | 180 418,00 | 147 769,00 |
| Ärikasum (€) | 11 145,00 | 15 025,00 | 17 293,00 | -2 713,00 | 6 867,00 |
| Puhaskasum (€) | 7 831,00 | 12 473,00 | 15 373,00 | -2 713,00 | 6 868,00 |
| Varad (€) | 38 701,00 | 42 111,00 | 46 385,00 | 42 378,00 | 47 551,00 |
| Kohustised (€) | 7 716,00 | 13 052,00 | 13 753,00 | 12 459,00 | 10 764,00 |
| Omakapital (€) | 30 985,00 | 29 059,00 | 32 632,00 | 29 919,00 | 36 787,00 |
| Raha (€) | 20 810,00 | 26 691,00 | 32 563,00 | 28 270,00 | 38 499,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 47,6 tuh €
- Omakapital
- 36,8 tuh €
- Kohustised
- 10,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 9,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,8 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
67,0 tuh € · 70 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 147 769,00 € · puhaskasum 6 868,00 €
müügitulu 180 418,00 € · puhaskahjum 2 713,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 189 388,00 € · puhaskasum 15 373,00 €
müügitulu 158 953,00 € · puhaskasum 12 473,00 €
müügitulu 131 637,00 € · puhaskasum 7 831,00 €
müügitulu 136 406,00 € · puhaskasum 9 706,00 €
müügitulu 123 899,00 € · puhaskasum 9 299,00 €
müügitulu 111 191,00 € · puhaskasum 8 585,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga vald, Valga linn, E. Enno tn 25-1 · 68207 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20003002 / 7
müügitulu 104 141,00 € · puhaskahjum 750,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga linn, E. Enno tn 25-1 · 68207 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20003002 / 5
müügitulu 113 961,00 € · puhaskasum 7 298,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
250 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Ühispank
24 · kanne 2
250 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Ühispank
21 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026