Santeh-Ehituse Osaühing
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 286 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 28.10.2021: Aespa aleviku ja Vilivere küla ÜVK laienduse 1. etapi projekteerimis-ehitustööd.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 998 974,00 | 1 279 011,00 | 135 211,00 | 77 926,00 | 70 392,00 |
| Ärikasum (€) | 343 701,00 | -199 343,00 | 35 920,00 | 36 088,00 | 51 318,00 |
| Puhaskasum (€) | 327 046,00 | -204 934,00 | 35 298,00 | 36 088,00 | 42 236,00 |
| Varad (€) | 1 036 180,00 | 608 561,00 | 633 310,00 | 650 744,00 | 658 224,00 |
| Kohustised (€) | 238 877,00 | 45 338,00 | 40 166,00 | 21 511,00 | 18 955,00 |
| Omakapital (€) | 797 303,00 | 563 223,00 | 593 144,00 | 629 233,00 | 639 269,00 |
| Raha (€) | 113 391,00 | 126 812,00 | 8 733,00 | 1 284,00 | 1 234,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2017Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 658 tuh €
- Omakapital
- 639 tuh €
- Kohustised
- 19,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 18,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2018–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 5
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,4 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 70 392,00 € · puhaskasum 42 236,00 €
müügitulu 77 926,00 € · puhaskasum 36 088,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 135 211,00 € · puhaskasum 35 298,00 €
müügitulu 1 279 011,00 € · puhaskahjum 204 934,00 €
müügitulu 1 998 974,00 € · puhaskasum 327 046,00 €
müügitulu 998 963,00 € · puhaskahjum 68 408,00 €
müügitulu 1 428 361,00 € · puhaskasum 148 259,00 €
müügitulu 850 460,00 € · puhaskahjum 137 954,00 €
müügitulu 1 202 422,00 € · puhaskasum 52 336,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Puhangu tn 25 · 10311 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10009675 / 12
müügitulu 467 540,00 € · puhaskahjum 71 905,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 8
12 · kanne 6
10 · kanne 4
15 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026