Osaühing ILU JA TERVIS
Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 321 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 18,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 195 623,00 | 162 858,00 | 137 122,00 | 122 551,00 | 111 140,00 |
| Ärikasum (€) | 38 206,00 | -6 962,00 | -9 405,00 | 18 914,00 | 5 610,00 |
| Puhaskasum (€) | 36 861,00 | -7 348,00 | -9 584,00 | 18 919,00 | 5 614,00 |
| Varad (€) | 641 340,00 | 645 837,00 | 616 228,00 | 576 313,00 | 535 755,00 |
| Kohustised (€) | 109 904,00 | 121 398,00 | 101 374,00 | 56 548,00 | 10 417,00 |
| Omakapital (€) | 531 436,00 | 524 439,00 | 514 854,00 | 519 765,00 | 525 338,00 |
| Raha (€) | 89 796,00 | 67 702,00 | 40 652,00 | 52 196,00 | 24 068,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 536 tuh €
- Omakapital
- 525 tuh €
- Kohustised
- 10,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (25)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1997. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 25,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 5,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,4 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
18,1 tuh € · 13 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 111 140,00 € · puhaskasum 5 614,00 €
müügitulu 122 551,00 € · puhaskasum 18 919,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 137 122,00 € · puhaskahjum 9 584,00 €
müügitulu 162 858,00 € · puhaskahjum 7 348,00 €
müügitulu 195 623,00 € · puhaskasum 36 861,00 €
müügitulu 189 211,00 € · puhaskahjum 40 638,00 €
müügitulu 229 392,00 € · puhaskasum 15 356,00 €
müügitulu 217 183,00 € · puhaskasum 15 603,00 €
müügitulu 255 592,00 € · puhaskasum 47 968,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 130 · 11313 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10122512 / 8
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 180 246,00 € · puhaskahjum 37 271,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing ILU JA TERVIS: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 122512
10 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026