MR Safe OÜ
Spetsialiseerimata hulgikaubandus
28.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 299 päeva tagasi.
2024. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 22.12.2025: Töörõivad ja isikukaitsevahendid.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 24,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 356 932,00 | 1 023 539,00 | 1 616 138,00 | 996 252,00 | 963 789,00 |
| Ärikasum (€) | -186 220,00 | -260 398,00 | -260 557,00 | 10 437,00 | -89 063,00 |
| Puhaskasum (€) | -186 820,00 | -260 764,00 | -260 557,00 | 8 581,00 | -91 407,00 |
| Varad (€) | 1 030 628,00 | 1 142 941,00 | 534 557,00 | 557 229,00 | 423 818,00 |
| Kohustised (€) | 141 497,00 | 514 575,00 | 166 748,00 | 180 839,00 | 143 835,00 |
| Omakapital (€) | 889 131,00 | 628 366,00 | 367 809,00 | 376 390,00 | 279 983,00 |
| Raha (€) | 544 179,00 | 122 620,00 | 29 059,00 | 66 763,00 | 16 514,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 424 tuh €
- Omakapital
- 280 tuh €
- Kohustised
- 144 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 278 tuh €
- Riiklikud maksud
- 44,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 13,7 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 13
- Teadaolev maht
- Vähemalt 13,5 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
24,2 tuh € · 28 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
8 473,52 € → 5 473,52 € · vähenes 3 000,00 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
9 973,52 € → 8 473,52 € · vähenes 1 500,00 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
12 973,52 € → 9 973,52 € · vähenes 3 000,00 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
maksuvõlg 12 973,52 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
Varasemad muutused
5 955,61 € → 5 655,61 € · vähenes 300,00 € · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
6 955,61 € → 5 955,61 € · vähenes 1 000,00 € · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
8 455,61 € → 6 955,61 € · vähenes 1 500,00 € · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
12 955,61 € → 8 455,61 € · vähenes 4 500,00 € · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
müügitulu 963 789,00 € · puhaskahjum 91 407,00 €
müügitulu 996 252,00 € · puhaskasum 8 581,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 616 138,00 € · puhaskahjum 260 557,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Lehmja küla, Taevavärava tee 6b · 75306 · kanne 22 · MR Safe OÜ: Kanne 22 · Menetlus: Kanne Ä 10008482 / 23
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 023 539,00 € · puhaskahjum 260 764,00 €
müügitulu 1 356 932,00 € · puhaskahjum 186 820,00 €
müügitulu 1 173 899,00 € · puhaskasum 24 494,00 €
müügitulu 1 133 577,00 € · puhaskasum 26 057,00 €
müügitulu 1 200 427,00 € · puhaskasum 20 468,00 €
müügitulu 1 339 640,00 € · puhaskasum 78 470,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 185d · 12618 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10008482 / 16
müügitulu 1 192 271,00 € · puhaskasum 54 165,00 €
PROCURATOR EESTI OÜ: Kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10008482 / 11, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10008482 / M3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.08.2026