osaühing VANETAE
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 344 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 105 295,00 | 151 637,00 | 141 640,00 | 140 070,00 | 166 927,00 |
| Ärikasum (€) | 2 600,00 | 7 923,00 | -23 414,00 | -32 625,00 | -6 420,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 546,00 | 7 909,00 | -23 433,00 | -27 991,00 | -6 471,00 |
| Varad (€) | 525 639,00 | 534 354,00 | 500 269,00 | 456 380,00 | 450 326,00 |
| Kohustised (€) | 83 933,00 | 84 739,00 | 74 087,00 | 58 189,00 | 58 606,00 |
| Omakapital (€) | 441 706,00 | 449 615,00 | 426 182,00 | 398 191,00 | 391 720,00 |
| Raha (€) | 22 858,00 | 47 782,00 | 13 893,00 | 15 359,00 | 4 876,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 450 tuh €
- Omakapital
- 392 tuh €
- Kohustised
- 58,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 32,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 12,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 8,0 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Avaliku sektori maksed
2026
5,9 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 166 927,00 € · puhaskahjum 6 471,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 140 070,00 € · puhaskahjum 27 991,00 €
müügitulu 141 640,00 € · puhaskahjum 23 433,00 €
müügitulu 151 637,00 € · puhaskasum 7 909,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 105 295,00 € · puhaskasum 2 546,00 €
müügitulu 88 777,00 € · puhaskahjum 19 201,00 €
müügitulu 95 603,00 € · puhaskahjum 20 115,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 99 028,00 € · puhaskahjum 20 243,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Sulu küla, Salu · 62026 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20002631 / 8
müügitulu 108 011,00 € · puhaskasum 3 222,00 €
müügitulu 81 706,00 € · puhaskahjum 19 615,00 €
10 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 13.08.2026