SAVALA MASINAÜHISTU
Piimakarjakasvatus
24.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 30 425,93 € → 28 003,77 € · vähenes 2 422,16 € · sh tasumisgraafikus 28 003,77 € · graafiku lõpp 25.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.03.2026
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 362 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 130 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 437 780,00 | 3 175 272,00 |
| Puhaskasum (€) | -635 324,00 | -18 502,00 |
| Varad (€) | 3 455 528,00 | 3 520 163,00 |
| Kohustised (€) | 3 185 288,00 | 3 268 426,00 |
| Omakapital (€) | 270 240,00 | 251 737,00 |
| Raha (€) | 6 995,00 | 6 722,00 |
| Töötajate arv | 29,00 | 24,00 |
Aastaaruanded · 2023–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 3,5 mln €
- Omakapital
- 252 tuh €
- Kohustised
- 3,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 161 tuh €
- Tööjõumaksud
- 73,0 tuh €
- Töötajaid
- 32,00
Avaliku sektori maksed
2026
130 tuh € · 13 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
30 425,93 € → 28 003,77 € · vähenes 2 422,16 € · sh tasumisgraafikus 28 003,77 € · graafiku lõpp 25.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.03.2026
maksuvõlg 30 425,93 € · sh tasumisgraafikus 30 425,93 € · graafiku lõpp 25.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.03.2026
32 848,09 € → 30 425,93 € · vähenes 2 422,16 € · sh tasumisgraafikus 30 425,93 € · graafiku lõpp 25.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.03.2026
35 270,25 € → 32 848,09 € · vähenes 2 422,16 € · sh tasumisgraafikus 32 848,09 € · graafiku lõpp 25.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.03.2026
Varasemad muutused
38 472,01 € → 35 270,25 € · vähenes 3 201,76 € · sh tasumisgraafikus 35 270,25 € · graafiku lõpp 25.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.03.2026
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
110 000,00 € · pandipidaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi avamiskanne
müügitulu 3 175 272,00 € · puhaskahjum 18 502,00 €
müügitulu 3 437 780,00 € · puhaskahjum 635 324,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Uniküla, Farmi · 42322 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 40001544 / 16
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
110 000,00 € · pandipidaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
21 900,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
82 940,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
390 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Uniküla · 42322 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 40001544 / 11
21 900,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
82 940,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
piiratud vastutusega tulundusühistu: PTÜH · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 1544 / 3
390 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
3 · kanne 1
Tulundusühistu · TÜH · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026