Osaühing Wimberg
Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
28.10.2026 võitis hanke: Liigeste endoproteesid ja luutsement 2.
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 198 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 728 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 840 126,00 | 1 043 194,00 | 1 125 938,00 | 848 709,00 | 873 852,00 |
| Ärikasum (€) | 172 887,00 | 409 646,00 | 180 960,00 | 381 556,00 | -25 528,00 |
| Puhaskasum (€) | 188 029,00 | 409 235,00 | 179 147,00 | 356 354,00 | -28 883,00 |
| Varad (€) | 1 836 687,00 | 2 242 091,00 | 2 346 243,00 | 2 574 627,00 | 2 514 320,00 |
| Kohustised (€) | 456 624,00 | 552 793,00 | 577 798,00 | 549 828,00 | 718 404,00 |
| Omakapital (€) | 1 380 063,00 | 1 689 298,00 | 1 768 445,00 | 2 024 799,00 | 1 795 916,00 |
| Raha (€) | 226 070,00 | 152 919,00 | 243 252,00 | 613 920,00 | 443 812,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 2,5 mln €
- Omakapital
- 1,8 mln €
- Kohustised
- 718 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (24)
2023. aasta aruanne2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 323 tuh €
- Riiklikud maksud
- 23,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,9 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 13
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,9 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
728 tuh € · 100 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 873 852,00 € · puhaskahjum 28 883,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 848 709,00 € · puhaskasum 356 354,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Võidu tn 30-18 · 44313 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 40003375 / 13
müügitulu 1 125 938,00 € · puhaskasum 179 147,00 €
müügitulu 1 043 194,00 € · puhaskasum 409 235,00 €
müügitulu 840 126,00 € · puhaskasum 188 029,00 €
müügitulu 985 876,00 € · puhaskasum 219 298,00 €
müügitulu 974 989,00 € · puhaskasum 188 071,00 €
müügitulu 934 278,00 € · puhaskasum 173 780,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Saue tn 15 · 44313 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 40003375 / 10
müügitulu 809 613,00 € · puhaskahjum 214 409,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Kastani pst 10 · 44307 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 40003375 / 8
müügitulu 834 151,00 € · puhaskasum 243 582,00 €
10 · kanne 3
18 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.09.2026