Osaühing Rakvere Hambapolikliinik
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 219 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Lääne-Viru maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 321 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 458 978,00 | 1 228 805,00 | 1 441 562,00 | 1 507 166,00 | 1 624 398,00 |
| Ärikasum (€) | 188 339,00 | 48 042,00 | 156 668,00 | 90 757,00 | 108 838,00 |
| Puhaskasum (€) | 170 364,00 | 30 058,00 | 139 399,00 | 73 931,00 | 96 553,00 |
| Varad (€) | 655 248,00 | 627 938,00 | 701 327,00 | 726 558,00 | 762 425,00 |
| Kohustised (€) | 207 885,00 | 222 518,00 | 228 508,00 | 251 808,00 | 251 122,00 |
| Omakapital (€) | 447 363,00 | 405 420,00 | 472 819,00 | 474 750,00 | 511 303,00 |
| Raha (€) | 477 211,00 | 262 370,00 | 284 868,00 | 380 729,00 | 434 174,00 |
| Töötajate arv | — | — | 20,00 | 19,00 | 20,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2019Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 762 tuh €
- Omakapital
- 511 tuh €
- Kohustised
- 251 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 101 tuh €
- Tööjõumaksud
- 105 tuh €
- Töötajaid
- 22,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
321 tuh € · 120 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 624 398,00 € · puhaskasum 96 553,00 €
müügitulu 1 507 166,00 € · puhaskasum 73 931,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 441 562,00 € · puhaskasum 139 399,00 €
müügitulu 1 228 805,00 € · puhaskasum 30 058,00 €
müügitulu 1 458 978,00 € · puhaskasum 170 364,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 162 409,00 € · puhaskasum 121 964,00 €
müügitulu 1 055 961,00 € · puhaskasum 48 348,00 €
müügitulu 840 282,00 € · puhaskasum 230 364,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Tuleviku tn 1 · 44310 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 40003204 / 9
müügitulu 552 133,00 € · puhaskasum 92 703,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 397 437,00 € · puhaskahjum 4 010,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
13 · kanne 2
700 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts EESTI ÜHISPANK
21 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026