osaühing ATORAT
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 226 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 175 952,00 | 140 387,00 | 53 027,00 | 48 017,00 | 20 911,00 |
| Ärikasum (€) | -17 377,00 | 586 952,00 | -34 965,00 | 148 310,00 | -102 963,00 |
| Puhaskasum (€) | -17 946,00 | 585 744,00 | -33 309,00 | 94 165,00 | -94 057,00 |
| Varad (€) | 586 457,00 | 1 151 225,00 | 1 116 788,00 | 1 209 344,00 | 1 116 655,00 |
| Kohustised (€) | 20 914,00 | 5 938,00 | 4 810,00 | 3 201,00 | 4 568,00 |
| Omakapital (€) | 565 543,00 | 1 145 287,00 | 1 111 978,00 | 1 206 143,00 | 1 112 087,00 |
| Raha (€) | 78 883,00 | 620 281,00 | 285 971,00 | 203 095,00 | 220 848,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 1,1 mln €
- Kohustised
- 4,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 6,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,4 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 20 911,00 € · puhaskahjum 94 057,00 €
müügitulu 48 017,00 € · puhaskasum 94 165,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Muhu vald, Nõmmküla, Raja · 94752 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20005266 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 53 027,00 € · puhaskahjum 33 309,00 €
müügitulu 140 387,00 € · puhaskasum 585 744,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Handimiku küla, Saekaatri tn 6 · 66213 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20005266 / 9
müügitulu 175 952,00 € · puhaskahjum 17 946,00 €
müügitulu 153 196,00 € · puhaskahjum 21 927,00 €
müügitulu 158 554,00 € · puhaskasum 17 487,00 €
müügitulu 177 256,00 € · puhaskahjum 2 022,00 €
müügitulu 180 784,00 € · puhaskahjum 836,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Pikk tn 4 · 65604 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20005266 / 7
müügitulu 181 414,00 € · puhaskasum 25 469,00 €
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026