Osaühing Külaoru Vili
Jahu ja tangainete tootmine, k.a jahvatamine
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 28.11.2022: 2022 - 2026 a. lumetõrjetööde tegemine Võru valla kohalikel ja avalikult kasutatavatel teedel ning tänavatel..
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 16,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 70 788,00 | 85 250,00 | 80 880,00 | 39 338,00 | 21 806,00 |
| Ärikasum (€) | 25 244,00 | -42 944,00 | -24 598,00 | -30 300,00 | -3 295,00 |
| Puhaskasum (€) | 24 112,00 | -43 119,00 | -24 820,00 | -30 306,00 | -3 295,00 |
| Varad (€) | 169 607,00 | 115 107,00 | 82 026,00 | 61 822,00 | 53 005,00 |
| Kohustised (€) | 33 572,00 | 22 191,00 | 13 930,00 | 24 032,00 | 18 510,00 |
| Omakapital (€) | 136 035,00 | 92 916,00 | 68 096,00 | 37 790,00 | 34 495,00 |
| Raha (€) | 34 015,00 | 19 847,00 | 14 367,00 | 13 937,00 | 16 167,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 53,0 tuh €
- Omakapital
- 34,5 tuh €
- Kohustised
- 18,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,6 tuh €
Riigihanked
2018–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
16,0 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 21 806,00 € · puhaskahjum 3 295,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 39 338,00 € · puhaskahjum 30 306,00 €
müügitulu 80 880,00 € · puhaskahjum 24 820,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 85 250,00 € · puhaskahjum 43 119,00 €
müügitulu 70 788,00 € · puhaskasum 24 112,00 €
müügitulu 66 279,00 € · puhaskahjum 33 778,00 €
müügitulu 84 294,00 € · puhaskahjum 14 869,00 €
müügitulu 88 508,00 € · puhaskahjum 9 702,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Heinasoo küla · 65205 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20002489 / 8
müügitulu 84 050,00 € · puhaskasum 16 622,00 €
müügitulu 68 621,00 € · puhaskasum 165,00 €
12 · kanne 3
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026