AKTSIASELTS TAISTO
Mootorsõidukite hooldus ja remont
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 28 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 213 853,00 | 1 363 868,00 | 1 227 858,00 | 682 683,00 | 833 775,00 |
| Ärikasum (€) | -1 440 092,00 | 874 670,00 | -49 613,00 | -2 006,00 | -16 080,00 |
| Puhaskasum (€) | -1 412 818,00 | 871 894,00 | -49 438,00 | -1 842,00 | -15 951,00 |
| Varad (€) | 797 696,00 | 1 731 145,00 | 1 601 005,00 | 1 637 808,00 | 1 698 747,00 |
| Kohustised (€) | 41 494,00 | 103 049,00 | 28 781,00 | 67 426,00 | 144 315,00 |
| Omakapital (€) | 756 202,00 | 1 628 096,00 | 1 572 224,00 | 1 570 382,00 | 1 554 432,00 |
| Raha (€) | 139 686,00 | 115 621,00 | 81 243,00 | 16 888,00 | 7 818,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 9,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,7 mln €
- Omakapital
- 1,6 mln €
- Kohustised
- 144 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 187 tuh €
- Riiklikud maksud
- 27,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 13,8 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 833 775,00 € · puhaskahjum 15 951,00 €
müügitulu 682 683,00 € · puhaskahjum 1 842,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 227 858,00 € · puhaskahjum 49 438,00 €
müügitulu 1 363 868,00 € · puhaskasum 871 894,00 €
müügitulu 1 213 853,00 € · puhaskahjum 1 412 818,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 174 710,00 € · puhaskasum 52 549,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 915 552,00 € · puhaskasum 344 233,00 €
müügitulu 945 668,00 € · puhaskasum 2 795,00 €
müügitulu 1 107 794,00 € · puhaskasum 13 691,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Antsla linn, Kähri tn 4 · 66404 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20001893 / 10
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20001893 / 9
müügitulu 1 324 845,00 € · puhaskasum 2 714,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
4 500 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
18 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026