Aktsiaselts Hansa Candle
Muu mujal liigitamata tootmine
21.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 326 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 9 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 333 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 22 704 948,00 | 32 763 638,00 | 23 438 099,00 | 18 444 706,00 | 16 251 176,00 |
| Ärikasum (€) | -458 101,00 | 1 125 263,00 | 507 104,00 | 368 617,00 | 5 357,00 |
| Puhaskasum (€) | -516 686,00 | -2 136 919,00 | 117 408,00 | 53 127,00 | -253 325,00 |
| Varad (€) | 11 486 687,00 | 15 097 633,00 | 12 648 043,00 | 11 464 456,00 | 12 183 361,00 |
| Kohustised (€) | 4 025 511,00 | 9 967 051,00 | 7 400 053,00 | 6 163 339,00 | 7 135 569,00 |
| Omakapital (€) | 7 461 176,00 | 5 130 582,00 | 5 247 990,00 | 5 301 117,00 | 5 047 792,00 |
| Raha (€) | 4 776,00 | 2 173,00 | 2 705,00 | 48 422,00 | 71 091,00 |
| Töötajate arv | — | — | 104,00 | 90,00 | 72,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 12,2 mln €
- Omakapital
- 5,0 mln €
- Kohustised
- 7,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 4,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 151 tuh €
- Töötajaid
- 65,00
Avaliku sektori maksed
2026
333 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 16 251 176,00 € · puhaskahjum 253 325,00 €
müügitulu 18 444 706,00 € · puhaskasum 53 127,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 23 438 099,00 € · puhaskasum 117 408,00 €
müügitulu 32 763 638,00 € · puhaskahjum 2 136 919,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 22 704 948,00 € · puhaskahjum 516 686,00 €
444 090,00 € · pandipidaja Coop Pank AS
6 315 910,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
müügitulu 19 942 977,00 € · puhaskasum 1 093 931,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
müügitulu 18 848 987,00 € · puhaskasum 717 032,00 €
müügitulu 15 641 536,00 € · puhaskahjum 205 427,00 €
müügitulu 14 782 108,00 € · puhaskahjum 336 787,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Vabriku tn 2 · 71011 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20032819 / 9
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20032819 / 8
müügitulu 16 216 939,00 € · puhaskasum 435 551,00 €
6 315 910,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
2 200 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
30 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
17 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
17 400 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
2 200 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
30 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
17 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
17 400 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
21 · kanne 3
13 · kanne 2
23 · kanne 2
21 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026