osaühing Metra AP
Mootorsõidukite hooldus ja remont
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 314 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.12.2024: Sõidukite hooldus- ja remonditööd.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 477 724,00 | 586 559,00 | 621 926,00 | 597 350,00 | 551 365,00 |
| Ärikasum (€) | -12 185,00 | -4 660,00 | 2 272,00 | 1 583,00 | -18 407,00 |
| Puhaskasum (€) | -13 342,00 | -5 957,00 | 1 237,00 | 730,00 | -18 997,00 |
| Varad (€) | 296 662,00 | 290 322,00 | 287 597,00 | 274 358,00 | 261 478,00 |
| Kohustised (€) | 68 374,00 | 67 990,00 | 64 028,00 | 50 060,00 | 56 177,00 |
| Omakapital (€) | 228 288,00 | 222 332,00 | 223 569,00 | 224 298,00 | 205 301,00 |
| Raha (€) | 3 701,00 | 14 677,00 | 23 988,00 | 20 496,00 | 13 290,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 10,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 261 tuh €
- Omakapital
- 205 tuh €
- Kohustised
- 56,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 142 tuh €
- Riiklikud maksud
- 46,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 33,6 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2021–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 6
- Teadaolev maht
- Vähemalt 107 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
1,5 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 551 365,00 € · puhaskahjum 18 997,00 €
müügitulu 597 350,00 € · puhaskasum 730,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 621 926,00 € · puhaskasum 1 237,00 €
müügitulu 586 559,00 € · puhaskahjum 5 957,00 €
müügitulu 477 724,00 € · puhaskahjum 13 342,00 €
müügitulu 458 290,00 € · puhaskahjum 4 241,00 €
müügitulu 555 132,00 € · puhaskasum 8 363,00 €
müügitulu 553 719,00 € · puhaskasum 6 348,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Luha tn 2b · 93810 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30002272 / 9
müügitulu 572 545,00 € · puhaskasum 5 308,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Kuressaare linn, Luha tn 2b · 93810 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30002272 / 7
müügitulu 584 259,00 € · puhaskahjum 12 741,00 €
12 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026