Osaühing Peeter ja Pojad
Enda kinnisvara ost ja müük
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 38 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 98 301,00 | 86 754,00 | 118 591,00 | 114 725,00 | 34 098,00 |
| Ärikasum (€) | 8 437,00 | 27 553,00 | -21 641,00 | -28 398,00 | -34 479,00 |
| Puhaskasum (€) | 5 937,00 | 27 553,00 | -21 639,00 | -28 397,00 | -34 479,00 |
| Varad (€) | 151 400,00 | 150 169,00 | 129 392,00 | 114 327,00 | 124 670,00 |
| Kohustised (€) | 31 877,00 | 3 093,00 | 3 955,00 | 17 287,00 | 62 109,00 |
| Omakapital (€) | 119 523,00 | 147 076,00 | 125 437,00 | 97 040,00 | 62 561,00 |
| Raha (€) | 13 246,00 | 17 576,00 | 16 980,00 | 10 861,00 | 5 715,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2020Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2020Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 125 tuh €
- Omakapital
- 62,6 tuh €
- Kohustised
- 62,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,1 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 34 098,00 € · puhaskahjum 34 479,00 €
müügitulu 114 725,00 € · puhaskahjum 28 397,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu vald, Võibla küla, Västriku · 60540 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20002122 / 9
müügitulu 118 591,00 € · puhaskahjum 21 639,00 €
müügitulu 86 754,00 € · puhaskasum 27 553,00 €
müügitulu 98 301,00 € · puhaskasum 5 937,00 €
müügitulu 154 014,00 € · puhaskasum 64 061,00 €
müügitulu 42 523,00 € · puhaskahjum 6 286,00 €
müügitulu 48 696,00 € · puhaskahjum 5 465,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu vald, Võibla küla, Västriku · 60502 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20002122 / 7
müügitulu 77 669,00 € · puhaskasum 5 034,00 €
müügitulu 71 736,00 € · puhaskahjum 5 260,00 €
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026