Osaühing Sella MT
Ravimite jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 52 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 107 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 283 328,00 | 321 830,00 | 323 576,00 | 384 972,00 | 378 126,00 |
| Ärikasum (€) | 22 689,00 | 27 471,00 | 23 733,00 | 26 671,00 | 31 801,00 |
| Puhaskasum (€) | 20 189,00 | 27 471,00 | 23 733,00 | 6 671,00 | 31 801,00 |
| Varad (€) | 109 825,00 | 139 339,00 | 175 144,00 | 97 712,00 | 118 738,00 |
| Kohustised (€) | 40 875,00 | 42 918,00 | 54 990,00 | 50 887,00 | 40 112,00 |
| Omakapital (€) | 68 950,00 | 96 421,00 | 120 154,00 | 46 825,00 | 78 626,00 |
| Raha (€) | 51 081,00 | 76 828,00 | 99 719,00 | 32 150,00 | 46 848,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 119 tuh €
- Omakapital
- 78,6 tuh €
- Kohustised
- 40,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 78,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,8 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
107 tuh € · 55 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 378 126,00 € · puhaskasum 31 801,00 €
müügitulu 384 972,00 € · puhaskasum 6 671,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 323 576,00 € · puhaskasum 23 733,00 €
müügitulu 321 830,00 € · puhaskasum 27 471,00 €
müügitulu 283 328,00 € · puhaskasum 20 189,00 €
müügitulu 326 406,00 € · puhaskasum 14 648,00 €
müügitulu 266 591,00 € · puhaskasum 19 268,00 €
müügitulu 299 466,00 € · puhaskasum 25 613,00 €
müügitulu 278 625,00 € · puhaskasum 16 021,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 21 · 65609 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20002049 / 5
müügitulu 323 686,00 € · puhaskasum 23 289,00 €
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026