Osaühing Haugas
Autode tehniline ülevaatus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 52 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 335 531,00 | 329 700,00 | 388 670,00 | 350 092,00 | 243 093,00 |
| Ärikasum (€) | 12 857,00 | -5 307,00 | 24 363,00 | 43 339,00 | 16 432,00 |
| Puhaskasum (€) | 11 993,00 | -7 867,00 | 22 361,00 | 40 277,00 | 13 213,00 |
| Varad (€) | 210 756,00 | 210 629,00 | 214 498,00 | 232 435,00 | 217 273,00 |
| Kohustised (€) | 37 412,00 | 53 851,00 | 51 507,00 | 41 168,00 | 22 793,00 |
| Omakapital (€) | 173 344,00 | 156 778,00 | 162 991,00 | 191 267,00 | 194 480,00 |
| Raha (€) | 98 038,00 | 100 407,00 | 124 449,00 | 162 375,00 | 169 732,00 |
| Töötajate arv | — | — | 11,00 | 9,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2019Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 217 tuh €
- Omakapital
- 194 tuh €
- Kohustised
- 22,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 70,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 33,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 17,9 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
1,6 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 243 093,00 € · puhaskasum 13 213,00 €
müügitulu 350 092,00 € · puhaskasum 40 277,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 388 670,00 € · puhaskasum 22 361,00 €
müügitulu 329 700,00 € · puhaskahjum 7 867,00 €
müügitulu 335 531,00 € · puhaskasum 11 993,00 €
müügitulu 349 044,00 € · puhaskasum 19 743,00 €
müügitulu 348 973,00 € · puhaskasum 19 559,00 €
müügitulu 370 172,00 € · puhaskahjum 23 269,00 €
müügitulu 434 496,00 € · puhaskahjum 14 107,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Lao tn 11 · 63308 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20001680 / 6
müügitulu 461 446,00 € · puhaskahjum 11 663,00 €
12 · kanne 4
12 · kanne 3
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026