"K 3 HAMBARAVI OÜ"
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 224 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 119 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 349 506,00 | 1 340 826,00 | 1 493 341,00 | 1 739 380,00 | 1 822 815,00 |
| Ärikasum (€) | 334 889,00 | 295 584,00 | 352 459,00 | 312 573,00 | 376 970,00 |
| Puhaskasum (€) | 307 991,00 | 224 394,00 | 233 538,00 | 281 515,00 | 313 545,00 |
| Varad (€) | 614 538,00 | 402 807,00 | 344 067,00 | 445 351,00 | 525 818,00 |
| Kohustised (€) | 182 121,00 | 95 996,00 | 106 310,00 | 150 757,00 | 144 179,00 |
| Omakapital (€) | 432 417,00 | 306 811,00 | 237 757,00 | 294 594,00 | 381 639,00 |
| Raha (€) | 460 745,00 | 282 807,00 | 208 105,00 | 248 656,00 | 323 576,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 16,00 | 17,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 526 tuh €
- Omakapital
- 382 tuh €
- Kohustised
- 144 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 87,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 75,8 tuh €
- Töötajaid
- 17,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 527 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
119 tuh € · 78 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 822 815,00 € · puhaskasum 313 545,00 €
müügitulu 1 739 380,00 € · puhaskasum 281 515,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 493 341,00 € · puhaskasum 233 538,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 340 826,00 € · puhaskasum 224 394,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 349 506,00 € · puhaskasum 307 991,00 €
müügitulu 1 158 701,00 € · puhaskasum 232 682,00 €
müügitulu 1 172 979,00 € · puhaskasum 205 748,00 €
müügitulu 1 038 150,00 € · puhaskasum 122 242,00 €
müügitulu 978 144,00 € · puhaskasum 152 397,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, P. Süda tn 11 · 10118 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10045752 / 7
müügitulu 1 073 493,00 € · puhaskasum 214 320,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026