Reval-Spordi Teeninduse Osaühing
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 356 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 32,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 120 291,00 | 1 722 370,00 | 1 774 497,00 | 1 722 498,00 | 1 817 084,00 |
| Ärikasum (€) | 471 811,00 | 1 362 324,00 | 281 527,00 | 2 125 544,00 | 201 180,00 |
| Puhaskasum (€) | 353 627,00 | 1 344 162,00 | 203 356,00 | 2 056 809,00 | 145 244,00 |
| Varad (€) | 5 992 275,00 | 7 273 846,00 | 7 540 081,00 | 9 553 970,00 | 9 658 201,00 |
| Kohustised (€) | 285 374,00 | 322 783,00 | 215 662,00 | 422 743,00 | 581 730,00 |
| Omakapital (€) | 5 706 901,00 | 6 951 063,00 | 7 324 419,00 | 9 131 227,00 | 9 076 471,00 |
| Raha (€) | 959 116,00 | 1 072 695,00 | 697 067,00 | 918 899,00 | 697 145,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 10,00 | 10,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 9,7 mln €
- Omakapital
- 9,1 mln €
- Kohustised
- 582 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 366 tuh €
- Riiklikud maksud
- 34,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 16,0 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
2026
32,0 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 817 084,00 € · puhaskasum 145 244,00 €
müügitulu 1 722 498,00 € · puhaskasum 2 056 809,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 774 497,00 € · puhaskasum 203 356,00 €
müügitulu 1 722 370,00 € · puhaskasum 1 344 162,00 €
müügitulu 1 120 291,00 € · puhaskasum 353 627,00 €
müügitulu 1 138 158,00 € · puhaskasum 458 058,00 €
müügitulu 1 718 653,00 € · puhaskasum 536 046,00 €
müügitulu 1 638 281,00 € · puhaskasum 519 921,00 €
müügitulu 1 529 128,00 € · puhaskasum 447 408,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Aia tn 20 · 10111 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10007418 / 6
müügitulu 1 503 657,00 € · puhaskasum 487 879,00 €
12 · kanne 3
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.08.2026