Osaühing A&K Caritas
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 51 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Lääne-Viru maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 282 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 505 623,00 | 628 432,00 | 690 338,00 | 725 179,00 | 819 778,00 |
| Ärikasum (€) | 146 842,00 | 207 125,00 | 239 933,00 | 236 366,00 | 275 363,00 |
| Puhaskasum (€) | 141 860,00 | 202 149,00 | 233 269,00 | 225 036,00 | 262 840,00 |
| Varad (€) | 841 620,00 | 1 016 677,00 | 1 215 701,00 | 1 344 193,00 | 1 488 011,00 |
| Kohustised (€) | 73 366,00 | 66 274,00 | 62 029,00 | 95 485,00 | 76 463,00 |
| Omakapital (€) | 768 254,00 | 950 403,00 | 1 153 672,00 | 1 248 708,00 | 1 411 548,00 |
| Raha (€) | 210 241,00 | 414 925,00 | 517 137,00 | 486 271,00 | 483 566,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 6,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,5 mln €
- Omakapital
- 1,4 mln €
- Kohustised
- 76,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 61,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 37,2 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
282 tuh € · 85 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 819 778,00 € · puhaskasum 262 840,00 €
müügitulu 725 179,00 € · puhaskasum 225 036,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 690 338,00 € · puhaskasum 233 269,00 €
müügitulu 628 432,00 € · puhaskasum 202 149,00 €
müügitulu 505 623,00 € · puhaskasum 141 860,00 €
müügitulu 452 323,00 € · puhaskasum 110 372,00 €
müügitulu 422 497,00 € · puhaskasum 130 186,00 €
müügitulu 387 990,00 € · puhaskasum 129 834,00 €
müügitulu 329 272,00 € · puhaskasum 92 274,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik, Ravi tn 1a · 46202 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 40001012 / 9
müügitulu 266 404,00 € · puhaskasum 67 138,00 €
200 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Hoiupank
12 · kanne 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Muutmiskanne
10 · kanne 2
200 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Hoiupank
21 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026