osaühing Reiva
Toitlustamine üritustel
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 61 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 86 738,00 | 82 585,00 | 59 019,00 | 76 558,00 | 73 915,00 |
| Ärikasum (€) | 988,00 | 1 887,00 | 1 246,00 | 1 641,00 | 10 897,00 |
| Puhaskasum (€) | 988,00 | 1 887,00 | 1 246,00 | 1 641,00 | 10 897,00 |
| Varad (€) | 19 671,00 | 21 902,00 | 36 777,00 | 33 245,00 | 37 953,00 |
| Kohustised (€) | 14 607,00 | 14 951,00 | 28 580,00 | 23 407,00 | 17 218,00 |
| Omakapital (€) | 5 064,00 | 6 951,00 | 8 197,00 | 9 838,00 | 20 735,00 |
| Raha (€) | 196,00 | 718,00 | 52,00 | 7 166,00 | 16 453,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 38,0 tuh €
- Omakapital
- 20,7 tuh €
- Kohustised
- 17,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (25)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanne1996. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 24,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 51 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 73 915,00 € · puhaskasum 10 897,00 €
müügitulu 76 558,00 € · puhaskasum 1 641,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 59 019,00 € · puhaskasum 1 246,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Silla küla, Sirmiku tn 8 · 86604 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 30001362 / 12
müügitulu 82 585,00 € · puhaskasum 1 887,00 €
müügitulu 86 738,00 € · puhaskasum 988,00 €
müügitulu 72 054,00 € · puhaskahjum 1 453,00 €
müügitulu 84 353,00 € · puhaskasum 333,00 €
müügitulu 95 770,00 € · puhaskasum 574,00 €
müügitulu 80 828,00 € · puhaskasum 736,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Merekalda tn 43 · 80029 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30001362 / 10
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Merekalda tn 43 · 80029 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30001362 / 9
müügitulu 90 224,00 € · puhaskahjum 1 639,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026