aktsiaselts Andevis
Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused
17.09.2026 võitis hanke: Tarkvara Virosoft arendus- ja hooldustööd.
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 1 päev tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 730 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 085 089,00 | 1 270 981,00 | 1 410 043,00 | 1 453 710,00 | 1 550 231,00 |
| Ärikasum (€) | 31 818,00 | 103 789,00 | 70 236,00 | 76 610,00 | 56 632,00 |
| Puhaskasum (€) | 29 979,00 | 102 019,00 | 67 533,00 | 73 785,00 | 58 015,00 |
| Varad (€) | 602 473,00 | 766 308,00 | 826 783,00 | 889 990,00 | 979 519,00 |
| Kohustised (€) | 177 540,00 | 241 138,00 | 234 080,00 | 223 502,00 | 255 017,00 |
| Omakapital (€) | 424 933,00 | 525 170,00 | 592 703,00 | 666 488,00 | 724 502,00 |
| Raha (€) | 212 833,00 | 123 378,00 | 219 182,00 | 219 707,00 | 352 584,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 23,00 | 23,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 980 tuh €
- Omakapital
- 725 tuh €
- Kohustised
- 255 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 373 tuh €
- Riiklikud maksud
- 184 tuh €
- Tööjõumaksud
- 123 tuh €
- Töötajaid
- 28,00
Riigihanked
2017–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 23
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,5 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
730 tuh € · 270 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 550 231,00 € · puhaskasum 58 015,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 453 710,00 € · puhaskasum 73 785,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 410 043,00 € · puhaskasum 67 533,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139c · 11317 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 10006566 / 22
müügitulu 1 270 981,00 € · puhaskasum 102 019,00 €
müügitulu 1 085 089,00 € · puhaskasum 29 979,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Vilmsi tn 44 · 10115 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10006566 / 21
Majandusaasta periood muutus: 01.07 · 30.06 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10006566 / 20
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 176 620,00 € · puhaskasum 88 941,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 979 508,00 € · puhaskasum 47 678,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Vilmsi tn 44 · 10126 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10006566 / 14
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10006566 / 13
müügitulu 828 396,00 € · puhaskahjum 67 972,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
10 · kanne 4
13 · kanne 3
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026