Maves OÜ
Muud insener-tehnilised tegevusalad
03.09.2026 võitis hanke: Linnaku rajamise keskkonnamõju eksperthinnangu koostamine.
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 356 päeva tagasi.
2023. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 217 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 853 445,00 | 947 746,00 | 1 076 025,00 | 852 264,00 | 1 158 706,00 |
| Ärikasum (€) | -113 724,00 | -63 956,00 | 72 919,00 | -133 005,00 | 102 788,00 |
| Puhaskasum (€) | -113 804,00 | -63 956,00 | 72 919,00 | -133 005,00 | 103 436,00 |
| Varad (€) | 749 756,00 | 585 857,00 | 737 999,00 | 549 368,00 | 615 145,00 |
| Kohustised (€) | 203 009,00 | 103 068,00 | 182 291,00 | 126 665,00 | 89 006,00 |
| Omakapital (€) | 546 747,00 | 482 789,00 | 555 708,00 | 422 703,00 | 526 139,00 |
| Raha (€) | 148 369,00 | 280 387,00 | 330 814,00 | 187 996,00 | 388 859,00 |
| Töötajate arv | — | — | 11,00 | 10,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2020Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 615 tuh €
- Omakapital
- 526 tuh €
- Kohustised
- 89,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 269 tuh €
- Riiklikud maksud
- 88,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 42,6 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 52
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
217 tuh € · 19 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 158 706,00 € · puhaskasum 103 436,00 €
müügitulu 852 264,00 € · puhaskahjum 133 005,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 076 025,00 € · puhaskasum 72 919,00 €
müügitulu 947 746,00 € · puhaskahjum 63 956,00 €
müügitulu 853 445,00 € · puhaskahjum 113 804,00 €
müügitulu 1 021 813,00 € · puhaskasum 167 937,00 €
müügitulu 931 778,00 € · puhaskasum 99 670,00 €
Maves OÜ: Kanne 24 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Marja tn 4d · 10617 · kanne 24 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 24 · Menetlus: Kanne Ä 10006381 / 27
müügitulu 591 906,00 € · puhaskahjum 13 527,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 529 797,00 € · puhaskasum 61 042,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Marja tn 4d · 10617 · kanne 20 · Menetlus: Kanne Ä 10006381 / 22
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10006381 / 21
müügitulu 374 954,00 € · puhaskahjum 118 570,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Karl Kupits – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 6381 / 12
520 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
Jõustunud · Mitteavaldatav muutmiskanne
10 · kanne 7
10 · kanne 6
10 · kanne 5
10 · kanne 4
13 · kanne 3
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026