Osaühing ARDENNE
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 334 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 05.07.2024: Harvendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Kirde regioonis 2024-1.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 778 475,00 | 1 010 096,00 | 1 130 655,00 | 1 072 219,00 | 1 162 792,00 |
| Ärikasum (€) | 10 028,00 | 53 972,00 | 51 509,00 | 219 777,00 | 42 684,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 840,00 | 45 039,00 | 37 762,00 | 203 582,00 | 26 622,00 |
| Varad (€) | 748 720,00 | 978 562,00 | 912 053,00 | 1 039 088,00 | 1 300 587,00 |
| Kohustised (€) | 174 091,00 | 368 893,00 | 274 622,00 | 218 074,00 | 462 951,00 |
| Omakapital (€) | 574 629,00 | 609 669,00 | 637 431,00 | 821 014,00 | 837 636,00 |
| Raha (€) | 90 761,00 | 48 006,00 | 155 216,00 | 153 162,00 | 85 478,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 9,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2019Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 1,3 mln €
- Omakapital
- 838 tuh €
- Kohustised
- 463 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 280 tuh €
- Riiklikud maksud
- 47,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 24,6 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Riigihanked
2019–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 7
- Teadaolev maht
- Vähemalt 7,0 mln €
Muutused
müügitulu 1 162 792,00 € · puhaskasum 26 622,00 €
müügitulu 1 072 219,00 € · puhaskasum 203 582,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 130 655,00 € · puhaskasum 37 762,00 €
müügitulu 1 010 096,00 € · puhaskasum 45 039,00 €
müügitulu 778 475,00 € · puhaskasum 3 840,00 €
müügitulu 780 346,00 € · puhaskasum 216 425,00 €
müügitulu 749 451,00 € · puhaskasum 10 179,00 €
müügitulu 643 398,00 € · puhaskahjum 35 935,00 €
müügitulu 571 521,00 € · puhaskahjum 28 664,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Sihi tn 56 · 11615 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10006366 / 7
müügitulu 557 436,00 € · puhaskasum 4 443,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026