Osaühing M.Põder
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 69 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Järva maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 219 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 545 966,00 | 732 887,00 | 920 004,00 | 946 000,00 | 1 115 422,00 |
| Ärikasum (€) | 101 955,00 | 156 374,00 | 197 071,00 | 131 178,00 | 245 405,00 |
| Puhaskasum (€) | 92 647,00 | 173 714,00 | 186 612,00 | 90 685,00 | 236 146,00 |
| Varad (€) | 598 545,00 | 761 937,00 | 1 049 491,00 | 964 763,00 | 1 127 422,00 |
| Kohustised (€) | 58 658,00 | 88 337,00 | 239 279,00 | 178 866,00 | 135 382,00 |
| Omakapital (€) | 539 887,00 | 673 600,00 | 810 212,00 | 785 897,00 | 992 040,00 |
| Raha (€) | 343 365,00 | 460 242,00 | 227 746,00 | 212 136,00 | 389 030,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 8,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 992 tuh €
- Kohustised
- 135 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 56,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 57,1 tuh €
- Töötajaid
- 14,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 129 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
219 tuh € · 110 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 115 422,00 € · puhaskasum 236 146,00 €
müügitulu 946 000,00 € · puhaskasum 90 685,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 920 004,00 € · puhaskasum 186 612,00 €
müügitulu 732 887,00 € · puhaskasum 173 714,00 €
müügitulu 545 966,00 € · puhaskasum 92 647,00 €
müügitulu 455 972,00 € · puhaskasum 97 291,00 €
müügitulu 475 251,00 € · puhaskasum 79 519,00 €
müügitulu 456 735,00 € · puhaskasum 89 547,00 €
müügitulu 394 708,00 € · puhaskasum 41 682,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Paide linn, Paide linn, Pärnu tn 13 · 72712 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30028185 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Paide linn, Pärnu tn 13 · 72712 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30028185 / 6
müügitulu 338 507,00 € · puhaskasum 39 636,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026