osaühing CAPRA
Kaubavedu maanteel
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 77 päeva tagasi.
2024. aastal töötajate arv kasvas aastaga 31-lt 42-le.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 12 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 621 252,00 | 3 989 713,00 | 3 812 938,00 | 5 496 969,00 | 6 580 224,00 |
| Ärikasum (€) | 1 076 988,00 | 351 403,00 | 459 068,00 | 855 253,00 | 606 993,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 046 200,00 | 331 341,00 | 453 252,00 | 901 227,00 | 686 287,00 |
| Varad (€) | 1 930 759,00 | 2 175 822,00 | 2 300 850,00 | 3 389 838,00 | 4 263 020,00 |
| Kohustised (€) | 601 901,00 | 515 624,00 | 187 400,00 | 565 389,00 | 930 284,00 |
| Omakapital (€) | 1 328 858,00 | 1 660 198,00 | 2 113 450,00 | 2 824 449,00 | 3 332 736,00 |
| Raha (€) | 497 247,00 | 797 230,00 | 398 731,00 | 354 821,00 | 1 000 733,00 |
| Töötajate arv | — | — | 31,00 | 42,00 | 44,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Töötajate arv kasvas aastaga 31-lt 42-le.
2020Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 4,3 mln €
- Omakapital
- 3,3 mln €
- Kohustised
- 930 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,3 mln €
- Riiklikud maksud
- 128 tuh €
- Tööjõumaksud
- 138 tuh €
- Töötajaid
- 55,00
Riigihanked
2024–2024 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
5,5 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 6 580 224,00 € · puhaskasum 686 287,00 €
müügitulu 5 496 969,00 € · puhaskasum 901 227,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 812 938,00 € · puhaskasum 453 252,00 €
müügitulu 3 989 713,00 € · puhaskasum 331 341,00 €
müügitulu 5 621 252,00 € · puhaskasum 1 046 200,00 €
müügitulu 2 253 027,00 € · puhaskasum 154 948,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Kääpa küla, Kapa · 65545 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20001480 / 11
200 000,00 € · pandipidaja Coop Pank AS
müügitulu 714 529,00 € · puhaskasum 37 103,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Kose alevik, Kose tee 12 · 65522 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20001480 / 9
müügitulu 604 671,00 € · puhaskasum 19 113,00 €
müügitulu 676 399,00 € · puhaskasum 4 538,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Kose alevik, Kosevälja tn 11 · 65502 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20001480 / 7
müügitulu 509 249,00 € · puhaskahjum 53 686,00 €
9 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 4
Kanne 4
Jõustunud · Avaldatav muutmiskanne
Jõustunud · Avaldatav muutmiskanne
13 · kanne 3
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026