osaühing STOMA-HAMBARAVI
Hambaravi
03.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 71 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 173 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 525 107,00 | 591 761,00 | 697 647,00 | 817 511,00 | 822 814,00 |
| Ärikasum (€) | 87 589,00 | 76 365,00 | 133 619,00 | 199 719,00 | 106 971,00 |
| Puhaskasum (€) | 77 109,00 | 62 641,00 | 119 632,00 | 179 141,00 | 88 668,00 |
| Varad (€) | 329 810,00 | 354 994,00 | 406 311,00 | 525 150,00 | 808 069,00 |
| Kohustised (€) | 45 396,00 | 52 938,00 | 49 877,00 | 83 575,00 | 333 056,00 |
| Omakapital (€) | 284 414,00 | 302 056,00 | 356 434,00 | 441 575,00 | 475 013,00 |
| Raha (€) | 261 810,00 | 297 235,00 | 366 152,00 | 469 742,00 | 336 167,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 7,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 808 tuh €
- Omakapital
- 475 tuh €
- Kohustised
- 333 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 59,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 60,2 tuh €
- Töötajaid
- 13,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 215 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
173 tuh € · 82 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 822 814,00 € · puhaskasum 88 668,00 €
müügitulu 817 511,00 € · puhaskasum 179 141,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 697 647,00 € · puhaskasum 119 632,00 €
müügitulu 591 761,00 € · puhaskasum 62 641,00 €
müügitulu 525 107,00 € · puhaskasum 77 109,00 €
müügitulu 417 650,00 € · puhaskasum 52 520,00 €
müügitulu 456 648,00 € · puhaskasum 55 684,00 €
müügitulu 396 062,00 € · puhaskasum 31 544,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, F. Tuglase tn 13 · 51014 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20001548 / 4
müügitulu 377 511,00 € · puhaskasum 30 354,00 €
müügitulu 383 567,00 € · puhaskasum 44 888,00 €
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026