Osaühing DENTEL
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 73 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Järva maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 19,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 35 976,00 | 40 002,00 | 45 031,00 | 54 376,00 | 52 868,00 |
| Ärikasum (€) | 99,00 | -960,00 | 1 608,00 | 5 025,00 | -803,00 |
| Puhaskasum (€) | 99,00 | -960,00 | 1 608,00 | 4 275,00 | -802,00 |
| Varad (€) | 15 690,00 | 15 076,00 | 18 362,00 | 19 785,00 | 18 180,00 |
| Kohustised (€) | 4 017,00 | 4 363,00 | 6 041,00 | 6 189,00 | 5 386,00 |
| Omakapital (€) | 11 673,00 | 10 713,00 | 12 321,00 | 13 596,00 | 12 794,00 |
| Raha (€) | 13 929,00 | 12 044,00 | 15 945,00 | 17 967,00 | 16 835,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 18,2 tuh €
- Omakapital
- 12,8 tuh €
- Kohustised
- 5,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (25)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1996. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 665 €
- Tööjõumaksud
- 697 €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
19,8 tuh € · 43 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 52 868,00 € · puhaskahjum 802,00 €
müügitulu 54 376,00 € · puhaskasum 4 275,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Türi linn, Tehnika tn 17 · 72214 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30028844 / 8
müügitulu 45 031,00 € · puhaskasum 1 608,00 €
müügitulu 40 002,00 € · puhaskahjum 960,00 €
müügitulu 35 976,00 € · puhaskasum 99,00 €
müügitulu 33 860,00 € · puhaskasum 1 955,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Türi linn, Tehnika tn 17 · 72214 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30028844 / 6
müügitulu 41 669,00 € · puhaskasum 6 090,00 €
müügitulu 30 375,00 € · puhaskahjum 1 092,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Türi linn, Tehnika tn 16 · 72214 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30028844 / 5
müügitulu 31 649,00 € · puhaskasum 25,00 €
müügitulu 32 308,00 € · puhaskasum 3 364,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026