Osaühing Dentes A&E
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 88 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Viljandi maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 343 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 884 206,00 | 1 020 618,00 | 1 182 993,00 | 1 089 696,00 | 1 143 380,00 |
| Ärikasum (€) | 102 041,00 | 152 426,00 | 214 125,00 | 208 313,00 | 194 558,00 |
| Puhaskasum (€) | 88 221,00 | 136 885,00 | 187 616,00 | 172 254,00 | 139 806,00 |
| Varad (€) | 160 410,00 | 238 935,00 | 269 803,00 | 261 784,00 | 222 827,00 |
| Kohustised (€) | 64 650,00 | 94 511,00 | 74 649,00 | 74 880,00 | 75 483,00 |
| Omakapital (€) | 95 760,00 | 144 424,00 | 195 154,00 | 186 904,00 | 147 344,00 |
| Raha (€) | 112 883,00 | 202 147,00 | 198 645,00 | 189 462,00 | 151 547,00 |
| Töötajate arv | — | — | 11,00 | 11,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 223 tuh €
- Omakapital
- 147 tuh €
- Kohustised
- 75,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 59,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 65,5 tuh €
- Töötajaid
- 16,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
343 tuh € · 113 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 143 380,00 € · puhaskasum 139 806,00 €
müügitulu 1 089 696,00 € · puhaskasum 172 254,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 182 993,00 € · puhaskasum 187 616,00 €
müügitulu 1 020 618,00 € · puhaskasum 136 885,00 €
müügitulu 884 206,00 € · puhaskasum 88 221,00 €
müügitulu 851 455,00 € · puhaskasum 79 036,00 €
müügitulu 830 575,00 € · puhaskasum 61 502,00 €
müügitulu 730 236,00 € · puhaskasum 63 364,00 €
müügitulu 559 791,00 € · puhaskasum 85 197,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Tallinna tn 4 · 71011 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20032514 / 6
müügitulu 523 397,00 € · puhaskasum 93 357,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026