OÜ Kõo Agro
Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 97 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 135 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 107 311,00 | 2 613 964,00 | 1 895 651,00 | 3 537 671,00 | 2 190 396,00 |
| Ärikasum (€) | 921 178,00 | 271 316,00 | -60 873,00 | 744 259,00 | -164 559,00 |
| Puhaskasum (€) | 858 032,00 | 230 576,00 | -122 386,00 | 661 131,00 | -222 109,00 |
| Varad (€) | 9 708 044,00 | 9 433 065,00 | 10 377 417,00 | 10 303 742,00 | 11 036 685,00 |
| Kohustised (€) | 2 314 984,00 | 1 809 429,00 | 2 876 167,00 | 2 141 361,00 | 3 096 413,00 |
| Omakapital (€) | 7 393 060,00 | 7 623 636,00 | 7 501 250,00 | 8 162 381,00 | 7 940 272,00 |
| Raha (€) | 27 931,00 | 109 755,00 | 75 329,00 | 157 002,00 | 7 190,00 |
| Töötajate arv | — | — | 20,00 | 22,00 | 21,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 11,0 mln €
- Omakapital
- 7,9 mln €
- Kohustised
- 3,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 79,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 83,7 tuh €
- Töötajaid
- 23,00
Avaliku sektori maksed
2026
135 tuh € · 7 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 190 396,00 € · puhaskahjum 222 109,00 €
müügitulu 3 537 671,00 € · puhaskasum 661 131,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 895 651,00 € · puhaskahjum 122 386,00 €
müügitulu 2 613 964,00 € · puhaskasum 230 576,00 €
müügitulu 3 107 311,00 € · puhaskasum 858 032,00 €
müügitulu 1 897 290,00 € · puhaskasum 606 507,00 €
müügitulu 1 805 222,00 € · puhaskasum 443 194,00 €
Maarika Susi – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20030993 / 15
müügitulu 2 297 674,00 € · puhaskasum 7 808,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Kõo küla, Aini · 70501 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 20030993 / 14
müügitulu 1 609 143,00 € · puhaskasum 112 151,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Kõo vald, Kõo küla, Aini · 70501 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 20030993 / 12
müügitulu 1 444 981,00 € · puhaskahjum 40 496,00 €
AS Silikaat osalus muutus: 100% · 8 000 000,00 EEK → 100% · 511 300,00 € · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 20030993 / M3, Kanne Ä 20030993 / 9
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
OÜ Kõo Agro: Kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30993 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Jõustunud · Muutmiskanne
AS Silikaat osalus muutus: 100% · 52 000,00 EEK → 100% · 208 000,00 EEK · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 832 / 6
12 · kanne 4
Jõustunud · Muutmiskanne
Jõustunud · Avaldatav muutmiskanne
Jõustunud · Toimiku dokumentide kontroll
10 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 18.08.2026