osaühing Mangeni PM
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 97 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 68,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 795 689,00 | 10 398 100,00 | 12 659 317,00 | 11 878 656,00 | 14 172 761,00 |
| Ärikasum (€) | 715 947,00 | 2 612 871,00 | 3 103 710,00 | 2 671 989,00 | 3 130 164,00 |
| Puhaskasum (€) | 617 327,00 | 2 435 380,00 | 2 923 173,00 | 2 477 405,00 | 3 572 481,00 |
| Varad (€) | 18 730 343,00 | 24 838 554,00 | 25 349 769,00 | 24 861 475,00 | 26 713 858,00 |
| Kohustised (€) | 10 184 539,00 | 13 857 370,00 | 11 445 412,00 | 8 479 713,00 | 6 759 615,00 |
| Omakapital (€) | 8 545 804,00 | 10 981 184,00 | 13 904 357,00 | 16 381 762,00 | 19 954 243,00 |
| Raha (€) | 4 956,00 | 77 451,00 | 42 182,00 | 358 971,00 | 120 945,00 |
| Töötajate arv | — | — | 43,00 | 39,00 | 36,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 26,7 mln €
- Omakapital
- 20,0 mln €
- Kohustised
- 6,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,7 mln €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 137 tuh €
- Töötajaid
- 37,00
Avaliku sektori maksed
2026
68,1 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 14 172 761,00 € · puhaskasum 3 572 481,00 €
müügitulu 11 878 656,00 € · puhaskasum 2 477 405,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 12 659 317,00 € · puhaskasum 2 923 173,00 €
müügitulu 10 398 100,00 € · puhaskasum 2 435 380,00 €
müügitulu 6 795 689,00 € · puhaskasum 617 327,00 €
müügitulu 6 119 026,00 € · puhaskasum 107 537,00 €
müügitulu 6 053 660,00 € · puhaskasum 536 302,00 €
Maarika Susi – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20031001 / 17
müügitulu 6 167 915,00 € · puhaskasum 502 011,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Kõo küla, Aini · 70501 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 20031001 / 16
müügitulu 6 937 462,00 € · puhaskasum 1 494 752,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Kõo vald, Kõo küla, Aini · 70501 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 20031001 / 14
müügitulu 4 653 923,00 € · puhaskahjum 205 142,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
AS Silikaat osalus muutus: 100% · 9 000 000,00 EEK → 100% · 575 300,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20031001 / 10
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
AS Silikaat osalus muutus: 100% · 8 400 000,00 EEK → 100% · 9 000 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 31001 / 7
12 · kanne 6
12 · kanne 4
10 000 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
10 000 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
23 · kanne 3
Jõustunud · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
AS Silikaat osalus muutus: 100% · 176 000,00 EEK → 100% · 356 000,00 EEK · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 834 / 11
Jõustunud · Muutmiskanne
12 · kanne 8
12 · kanne 7
15 · kanne 6
47 · kanne 5
10 · kanne 4
13 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026