Dekoil OÜ
Laadungikäitlus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 86 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 284 415,00 | 5 202 089,00 | 4 585 859,00 | 1 829 203,00 | 242 356,00 |
| Ärikasum (€) | -72 706,00 | 326 668,00 | -36 698,00 | -2 892 503,00 | 248 836,00 |
| Puhaskasum (€) | -244 369,00 | 343 641,00 | 112 672,00 | -2 585 294,00 | 482 170,00 |
| Varad (€) | 11 808 065,00 | 12 537 289,00 | 12 144 291,00 | 9 119 268,00 | 9 602 772,00 |
| Kohustised (€) | 564 662,00 | 950 245,00 | 444 575,00 | 4 846,00 | 1 267 356,00 |
| Omakapital (€) | 11 243 403,00 | 11 587 044,00 | 11 699 716,00 | 9 114 422,00 | 8 335 416,00 |
| Raha (€) | 5 681 067,00 | 6 196 546,00 | 4 791 106,00 | 2 989 677,00 | 7 440 400,00 |
| Töötajate arv | — | — | 49,00 | 45,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 9,6 mln €
- Omakapital
- 8,3 mln €
- Kohustised
- 1,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 42,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 242 356,00 € · puhaskasum 482 170,00 €
OÜ Davian Investments sai osanikuks: 100% · 832 592,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10004374 / 28
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 48 · 10416 · kanne 26 · Menetlus: Kanne Ä 10004374 / 27
müügitulu 1 829 203,00 € · puhaskahjum 2 585 294,00 €
müügitulu 4 585 859,00 € · puhaskasum 112 672,00 €
müügitulu 5 202 089,00 € · puhaskasum 343 641,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 284 415,00 € · puhaskahjum 244 369,00 €
müügitulu 3 375 678,00 € · puhaskasum 32 315,00 €
müügitulu 3 140 938,00 € · puhaskasum 43 218,00 €
müügitulu 3 042 928,00 € · puhaskasum 40 563,00 €
müügitulu 4 219 763,00 € · puhaskasum 846 427,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 103b · 11712 · kanne 22 · Menetlus: Kanne Ä 10004374 / 23
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 7 076 149,00 € · puhaskasum 807 849,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 9
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
12 · kanne 6
9 · kanne 5
Osaühing · OÜ · kanne 5
Kanne 5
10 · kanne 4
10 · kanne 3
Aktsiaselts · AS · kanne 2
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.07.2026