Malkati osaühing
Enda kinnisvara ost ja müük
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 85 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 20.04.2026; lepingu maksumus 36,0 tuh €: Teetöödeks kallutava kasti ja tõstukiga veoki ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 44,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 686 687,00 | 379 376,00 | 403 609,00 | 418 381,00 | 627 035,00 |
| Ärikasum (€) | 19 943,00 | -112 663,00 | 9 074,00 | 1 301,00 | 34 448,00 |
| Puhaskasum (€) | 20 136,00 | -114 518,00 | 5 325,00 | 3 102,00 | 32 769,00 |
| Varad (€) | 596 734,00 | 443 407,00 | 430 927,00 | 378 367,00 | 413 164,00 |
| Kohustised (€) | 189 536,00 | 150 727,00 | 132 922,00 | 77 260,00 | 79 288,00 |
| Omakapital (€) | 407 198,00 | 292 680,00 | 298 005,00 | 301 107,00 | 333 876,00 |
| Raha (€) | 137 603,00 | 98 216,00 | 43 797,00 | 47 956,00 | 54 969,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 413 tuh €
- Omakapital
- 334 tuh €
- Kohustised
- 79,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 88,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 12,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,5 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2020–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 41,9 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
44,6 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 627 035,00 € · puhaskasum 32 769,00 €
müügitulu 418 381,00 € · puhaskasum 3 102,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 403 609,00 € · puhaskasum 5 325,00 €
müügitulu 379 376,00 € · puhaskahjum 114 518,00 €
müügitulu 686 687,00 € · puhaskasum 20 136,00 €
müügitulu 349 544,00 € · puhaskasum 82 067,00 €
müügitulu 414 074,00 € · puhaskahjum 192 555,00 €
müügitulu 483 487,00 € · puhaskasum 15 006,00 €
müügitulu 597 210,00 € · puhaskasum 12 479,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Väimela alevik, Põllu tee 4a · 65566 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20001208 / 9
müügitulu 472 177,00 € · puhaskasum 16 641,00 €
Malkati osaühing: Kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20001208 / 8
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
15 · kanne 4
10 · kanne 3
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026