Erakliinik Dentes Aktsiaselts
Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 106 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 6 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 12.01.2026: Hambalabori teenused.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 41,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 055 922,00 | 2 245 150,00 | 2 077 590,00 | 1 986 930,00 | 1 936 478,00 |
| Ärikasum (€) | 27 898,00 | 39 369,00 | -11 110,00 | -51 293,00 | -65 887,00 |
| Puhaskasum (€) | 23 313,00 | 33 928,00 | -21 989,00 | -60 890,00 | -71 125,00 |
| Varad (€) | 756 837,00 | 852 228,00 | 738 580,00 | 644 776,00 | 525 723,00 |
| Kohustised (€) | 416 170,00 | 477 633,00 | 385 974,00 | 353 060,00 | 305 131,00 |
| Omakapital (€) | 340 667,00 | 374 595,00 | 352 606,00 | 291 716,00 | 220 592,00 |
| Raha (€) | 189 809,00 | 189 897,00 | 179 106,00 | 132 321,00 | 113 196,00 |
| Töötajate arv | — | — | 55,00 | 50,00 | 46,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 526 tuh €
- Omakapital
- 221 tuh €
- Kohustised
- 305 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 112 tuh €
- Tööjõumaksud
- 120 tuh €
- Töötajaid
- 45,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 100 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
41,6 tuh € · 28 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 936 478,00 € · puhaskahjum 71 125,00 €
müügitulu 1 986 930,00 € · puhaskahjum 60 890,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 077 590,00 € · puhaskahjum 21 989,00 €
müügitulu 2 245 150,00 € · puhaskasum 33 928,00 €
müügitulu 2 055 922,00 € · puhaskasum 23 313,00 €
müügitulu 1 831 192,00 € · puhaskasum 28 126,00 €
müügitulu 2 084 448,00 € · puhaskasum 31 070,00 €
4 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Optiva Pank
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi kustutamiskanne
müügitulu 2 022 921,00 € · puhaskasum 22 337,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ropka tee 6 · 50113 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20001084 / 11
müügitulu 1 967 405,00 € · puhaskahjum 75 619,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ropkamõisa tn 10 · 50113 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20001084 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Ropkamõisa tn 10 · 50113 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20001084 / 8
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20001084 / 7
müügitulu 1 911 882,00 € · puhaskasum 20 062,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
24 · kanne 3
18 · kanne 3
4 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Optiva Pank
21 · kanne 1
13 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026