osaühing KAVIAL
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 73 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 03.12.2020: Laagrite ostmine, 2019-2020.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 82,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 762 879,00 | 6 666 893,00 | 6 200 904,00 | 4 789 382,00 | 4 220 187,00 |
| Ärikasum (€) | 689 828,00 | 1 258 780,00 | 865 552,00 | 670 856,00 | 410 703,00 |
| Puhaskasum (€) | 653 789,00 | 1 227 135,00 | 816 556,00 | 647 014,00 | 330 471,00 |
| Varad (€) | 5 649 647,00 | 6 827 979,00 | 7 248 068,00 | 7 598 897,00 | 7 688 375,00 |
| Kohustised (€) | 1 012 135,00 | 1 194 332,00 | 1 028 865,00 | 963 680,00 | 1 154 687,00 |
| Omakapital (€) | 4 637 512,00 | 5 633 647,00 | 6 219 203,00 | 6 635 217,00 | 6 533 688,00 |
| Raha (€) | 729 266,00 | 800 327,00 | 952 418,00 | 1 671 422,00 | 887 619,00 |
| Töötajate arv | — | — | 29,00 | 29,00 | 29,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,7 mln €
- Omakapital
- 6,5 mln €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,6 mln €
- Riiklikud maksud
- 253 tuh €
- Tööjõumaksud
- 95,3 tuh €
- Töötajaid
- 26,00
Riigihanked
2018–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
82,6 tuh € · 140 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 220 187,00 € · puhaskasum 330 471,00 €
müügitulu 4 789 382,00 € · puhaskasum 647 014,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 6 200 904,00 € · puhaskasum 816 556,00 €
müügitulu 6 666 893,00 € · puhaskasum 1 227 135,00 €
müügitulu 4 762 879,00 € · puhaskasum 653 789,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Vesse tn 3 · 11415 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10003612 / 16
müügitulu 3 943 396,00 € · puhaskasum 496 995,00 €
müügitulu 3 712 124,00 € · puhaskasum 224 366,00 €
müügitulu 3 755 670,00 € · puhaskasum 479 212,00 €
müügitulu 3 532 613,00 € · puhaskasum 207 697,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 71 · 11415 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10003612 / 13
müügitulu 3 397 907,00 € · puhaskasum 279 320,00 €
12 · kanne 8
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
10 · kanne 4
15 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026