osaühing Englo
Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 77 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 09.01.2026: Varitseva õhuründemoona raamleping.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 601 213,00 | 894 016,00 | 494 647,00 | 610 014,00 | 731 493,00 |
| Ärikasum (€) | 114 375,00 | 290 003,00 | 59 594,00 | 65 892,00 | 91 417,00 |
| Puhaskasum (€) | 116 508,00 | 269 095,00 | 39 420,00 | 63 435,00 | 81 022,00 |
| Varad (€) | 1 374 934,00 | 1 580 154,00 | 1 470 615,00 | 1 330 609,00 | 1 359 812,00 |
| Kohustised (€) | 228 299,00 | 264 424,00 | 215 465,00 | 112 024,00 | 120 205,00 |
| Omakapital (€) | 1 146 635,00 | 1 315 730,00 | 1 255 150,00 | 1 218 585,00 | 1 239 607,00 |
| Raha (€) | 610 960,00 | 678 637,00 | 506 302,00 | 510 500,00 | 678 648,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 10,00 | 10,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 120 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 133 tuh €
- Riiklikud maksud
- 54,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 41,7 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2023–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 450 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
5,4 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 731 493,00 € · puhaskasum 81 022,00 €
müügitulu 610 014,00 € · puhaskasum 63 435,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 494 647,00 € · puhaskasum 39 420,00 €
müügitulu 894 016,00 € · puhaskasum 269 095,00 €
müügitulu 601 213,00 € · puhaskasum 116 508,00 €
müügitulu 420 064,00 € · puhaskasum 44 787,00 €
müügitulu 479 684,00 € · puhaskasum 44 161,00 €
müügitulu 417 735,00 € · puhaskasum 40 913,00 €
müügitulu 1 335 150,00 € · puhaskasum 563 954,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 21/1 · 12618 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10003760 / 6
müügitulu 538 932,00 € · puhaskasum 114 386,00 €
12 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026